Steam Şifresi değiştirilen hesaba tekrar giriş yapılabilir mi?

Yer
İstanbul Silivri Selimpaşa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
H110M GAMİNG
AMD RADEON RX570 MSİ GAMİNG X
İNTEL CORE İ5 6402P
CORSAİR VEGEANCE 2X8 3200 MHZ
AFOX 240 GB SSD
BARRACUDA 500 GB HDD
Arkadaşlar herkese merhaba, dün Çin'den birisi Steam hesabıma giriş yapmaya çalışmış. CS:GO Envanterimdeki her şeyi satıp, pazardan 10-15 kuruşluk skinleri 30-40 TL'ye almış. Cüzdan bakiyesini görünce şüphelenmiştim, daha sonra CS:GO'da kasa düşürdüm ve 54 TL'ye sattım. İndirimde olan Witcher 2 ve Assetto'yu aldım, 5 dakikalığına hesaptan çık gir yaptığımda geriye kalan 35 TL'yi de harcanmış gördüm. 10 Nisan'da da DC hesabım çalındı, Spotify, Steam, Discord gibi tüm hesaplarıma bağlı olan e posta hesabımın şifresini değiştirdim. Hesabıma tekrar giriş yapılabilir mi?

Arkadaşlar herkese merhaba, dün Çin'den birisi Steam hesabıma giriş yapmaya çalışmış. CS:GO envanterimdeki her şeyi satıp, pazardan 10-15 kuruşluk skinleri 30-40 TL'ye almış. Cüzdan bakiyesini görünce şüphelenmiştim, daha sonra CS:GO'da kasa düşürdüm ve 54 TL'ye sattım. İndirimde olan Witcher 2 ve Assetto'yu aldım, 5 dakikalığına hesaptan çık gir yaptığımda geriye kalan 35 TL'yi de harcanmış gördüm. 10 Nisan'da da DC hesabım çalındı, Spotify, Steam, Discord gibi tüm hesaplarıma bağlı olan e-posta hesabımın şifresini değiştirdim. Hesabıma tekrar giriş yapılabilir mi?

Format attınız mı?

Dostum Steam desteğe mail atmalısın. Benim de Ruslar hesabımı çalmıştı ve telefon numaram Steam'de farklı kayıtlıydı + e postam farklıydı. Ona rağmen bir takım sorular sorarak hesabın gerçek sahibinin ben olduğumu anladılar. 0'dan hesabıma girişimi engelleyip bana yeni şifre verdiler böylelikle başıma iş gelmeden çözmüştüm.

Geri
Yukarı