Şifresi Unutulan Gmail Hesabı Nasıl Geri Alınır?

gumushane

Hectopat
Daha fazla  
8-10 sene önce aldığım [email protected] şeklindeki mail adresimin şifresini hatırlamıyorum. Gmail kurtarma sistemlerini denedim geri alamıyorum. Bu hesabımı öylesine almıştım, hiç mail atmadım, hiç kullanmadım. Nasıl geri alabilirim? Benim için gercekten önemli.

8-10 yıl önce alıp 8-10 yıldır girmediyseniz aynı adla gmail alın büyük ihtimal alacaksınız. Fakat 5 yılda kısa bir süre içinde kullanmışsanız ve hiçbir kurtarma seçeneğini hatırlamıyorsanız kurtarmanız çok zor maalesef. Soyisminismin@gmail şeklinde alabilirsin veya yahoo, hotmail, windowslive gibi alternatiflerden kapılmamışsa deneyebilirsin.

Şifresini unttuğum gmail adresiyle açılmış bloga giremiyorum ben de. Şifreyi sıfırlayamıyorum da hatırladığım bilgileri giriyorum ancak eşleşme sağlanamadı yazıyor. En azından bloga girmenin bir yolu var mıdır ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı