Şifresi unutulan tablet nasıl sıfırlanır?

Tha6116

Decapat
Arkadaşlar, bir tablet kullanıyordum uzun zamandır ama şifresini unuttum. Sıfırlamaya çalıştım ama kapatmam için şifre istiyordu. Nasıl sıfırlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilmiyorsam tabletlerde de BIOS gibi bir arayüz olur, ona girebilirsen sıfırlayabilirsin. Tabletin modelini internete yazıp yanına da Recovery mode yazarsan belki çıkar.

Arkadaşlar, bir tablet kullanıyordum uzun zamandır ama şifresini unuttum. Sıfırlamaya çalıştım ama kapatmam için şifre istiyordu. Nasıl sıfırlayabilirim?

Tableti kapat. Güç tuşu+ ses açma tuşuna basılı tut bir menü açılacak o menüde factory reset seçeneğe geleceksin.

Tek çözüm var phonixsuit indir PC'ye ve kur aç uygulamayı APK yerine gel phonixsuit in sonradanda tableti PC'ye bağla USB kablosuyla sonradan APK yerine gel uygulamanın sonra recovry tıkla recovry girecektir sonradan factory resete tıkla yes yap bitti.

Şarjı bitene kadar bekleyip veya batarya çıkıyorsa bataryayı çıkartıp Power vol + yapabilirsin.

Şarjı bitene kadar bekleyip veya batarya çıkıyorsa bataryayı çıkartıp Power vol + yapabilirsin.

Kapanöıyorsa şarjının bitmesini bekleyebilirsin.
Kapanmıyorsa şarjının bitmesini bekleyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı