Şifresi unutulan telefon, Google hesabıyla açılabilir mi?

Takeschi

Hectopat
Babamın telefonunun ekran kilidi kendi kendine 2 dakika içinde değişti. 4-5 yıldır kullandığı desen telefonu açmıyor. Deseni unuttum diye bir seçenek de yok. Google hesabını ve şifresini biliyoruz. İçindeki verileri nasıl kurtarırız?

Babamın telefonunun ekran kilidi kendi kendine 2 dakika içinde değişti. 4-5 yıldır kullandığı desen telefonu açmıyor. Deseni unuttum diye bir seçenek de yok. Google hesabını ve şifresini biliyoruz. İçindeki verileri nasıl kurtarırız?

Hocam yeterince deneme yaparsan Google ile giriş ekranı gelir başka çözümü yok maalesef. Bir 20-25 denemeni alır ama değer.

Sorun çözülmedi ama telefon açıldı. Ne yaptıysam Google hesabıyla açma ekranını getiremedim.
Başka cihaz kullanarak Google cihazımı bul üzerinden şifre kaldırmaya çalıştım ama öyle bir seçenek yok.
Tek yolu Samsung hesabı kullanarak kilidi kaldırmakmış ama Samsung hesabım olmadığı için onu da yapamadım.
---->Ardından 5-6 saat telefonu kendi haline bırakmıştım. Telefonu elime aldım deseni girdim ve tek seferde açıldı. Bu nasıl bir saçmalık bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı