Şifresi unutulmuş Instagram hesabındaki paylaşımlar nasıl görülür?

Makaleler
1
Yer
Tekirdağ Çerkezköy
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Çocukken açtığım bir Instagram hesabı var. İçinde 5 tane fotoğraf var. O zamanlar ne paylaştım gram hatırlamıyorum o yüzden meraktan çatlayacağım. Şu an hala aynı telefon numarasını kullanıyorum bağlantı gönder dediğimde +90 *** *** ** 40 mail gönderilmiştir diyor ama bu benim telefon numaram. Nasıl bakabilirim? Denemediğim yol kalmadı eski mail hesabım Facebook hesaplarım vs. nasıl bakabilirim bu paylaşımlara?

Hocam giriş bağlantısı gönder dediğimde: teşekkürler! Şifreni yenileme bağlantısı için lütfen +90 *** *** ** 40 adresine gelen e-postayı kontrol et. Bu çıkıyor ne yaptıysam artık telefon numarasını mail yapmışım sanırım

Instagram destek ekibi ile iletişime geçmeyi denediniz mi? Zaten telefon numarasını da hâlâ kullanıyormuşsunuz. Hesabın size ait olduğunu kanıtlayabilir ve şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Instagram destek ekibi ile iletişime geçmeyi denediniz mi? Zaten telefon numarasını da hâlâ kullanıyormuşsunuz. Hesabın size ait olduğunu kanıtlayabilir ve şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Denemedim hocam onu deneyeceğim şimdi teşekkürler

Arkadaşlar tekrardan selam hesabı annem takip ediyormuş onaylamışsam görebilirim bakacağım birazdan.

gördüm paylaştığım şeyleri keşke görmeseymişim :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı