Sifu, Xbox ve Steam'e geliyor

Shadow Ace

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
capsule_616x353.jpg

Sifu bildiğiniz üzere Epic Games'te satışa sunulmuştu, şimdi ise Xbox ve Steam'e çıkışını pek yakında gerçekleştirecek tarih henüz belli olmasa da arena modu ile çıkacağını varsayıyorum.

Arena modu tanıtım fragmanı adlı konuda bu bilgiye yer vermiştim: Buradan bakabilirsiniz.

Çıkış tarihi: Pek yakında.

Steam: Sifu

Steam için tarih verildi mi?

Oyunu almayı düşünüyorum. Epic'ten mi alsam burayı mı beklesem acaba.

Sifu kaç yıldır geliyor zaten. Yani nedir steam de yayınlamak bu kadar zor mu anlamadım. Alacağım kaç aydır bekletiyorlar.

Sifu kaç yıldır geliyor zaten. Yani nedir steam de yayınlamak bu kadar zor mu anlamadım. Alacağım kaç aydır bekletiyorlar.
Epic Games özel anlaşması var. Ne zaman biterse o zaman gelecek. Genelde 1 yıl oluyor bu. 6 Şubat 2022'de çıkmış. Şubat'ta Steam'e çikar büyük ihtimal.

Steam için tarih verildi mi?
Epic Games özel anlaşması var. Ne zaman biterse o zaman gelecek. Genelde 1 yıl oluyor bu. 6 Şubat 2022'de çıkmış. Şubat'ta Steam'e çikar büyük ihtimal.
Steam sayfasında şu yazıyor:

THE ARENAS: NEW GAME MODE AVAİLABLE İN MARCH 2023 ADDİNG HOURS OF GAMEPLAY FOR FREE!​

Yani en geç Mart'ta eklenecektir. Yoksa Mart ayında gelecek şeyi Steam sayfasına yazmazlardı. Ben @Osman Nuri23 hocamın dediği gibi olacağını düşünüyorum. Firmalar Epic anlaşması biter bitmez Steam'e gelmekte hiç problem yaşamıyorlar. Doğruda yapıyorlar. Metro Exodus gibi oyunlar 1 yıl Epic özel kalmasına rağmen Steam'e geldiğinde yine çok sattı.

Geri
Yukarı