Sifu'yu açarken "a D3D11-compatible GPU (feature level 11.0 shader model 5.0) is required to run the Engine" hatası

tayfuncan139

Femtopat
Daha fazla  
Sifu'yu indirdim açmaya çalışınca "a D3D11-compatible GPU (feature level 11.0 shader model 5.0) is required to run the Engine" diye bir hata çıktı. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8400 @ 2.66Hz 2.67 GHz
64 Bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Degistirmekten baska bir çözümü yok. Ekran kartiniz oyun icin yetersiz maalesef.

Öyle bir saçmalık mı var? Değiştirmenize gerek yok aynısı bana da oldu. Ekran kartı driverini sildim baştan kurdum düzeldi. İnsanları yanlış yönlendirmeyi ne kadar çok seviyorsunuz. Eğer bir konuya hakimseniz yorum yapın değilseniz yapmayın. Bu kadar basit değil mi direk ekran kartınızı değiştirin demek? Bu millet ekran kartını çöpte bulmuyor.

Kullandığı ekran kartında gereken özellikler bulunmuyor. İstediği kadar ekran kartı sürücüsünü silip kurabilir.

konuya hakimseniz yorum yapın değilseniz yapmayın.

Katılıyorum. Eğer hakim değilseniz yorum yapmamanız daha iyi olur.

aynısı bana da oldu.

Aynı sorunu yaşamış olmanız sorunun aynı hatadan kaynaklandığı anlamına gelmiyor. Ekran kartınız DirectX 11 ve Shader Model 5.0 desteklemesine rağmen aynı hatayı alabilirsiniz. Güncelleyince bu sorun ortadan kalkar. DirectX 11 ve Shader Model 5.0 olmayan bir ekran kartını sürücüyü silip kurarak sorunu çözemezsiniz.

Madem çok bilgilisiniz o zaman internette kısa bir araştırma yaparak ATI Radeon HD 3600 özelliklerine bakabilirsiniz.

Sosyal'de bu kart ile Valorant'ı açarken DirectX 11 hatası alan sürüyle kullanıcı mevcut. Sürücüyle çözülüyorsa buyurun siz çözün.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı