Sigara içen biri dişlerini beyaz tutabilir mi?

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Merhaba, sigarayı bırakalı uzun bir zaman geçti ancak üst üste gelen olumsuzluklar nedeniyle artık başlamak üzereyim. Konu sigaraya başlamam değil. Sigara içen bir kişinin, dişlerini beyaz tutma ihtimali var mıdır? Kahve, kola veya çaydan uzak durarak mesela?

Merhaba, sigarayı bırakalı uzun bir zaman geçti ancak üst üste gelen olumsuzluklar nedeniyle artık başlamak üzereyim. Konu sigaraya başlamam değil. Sigara içen bir kişinin, dişlerini beyaz tutma ihtimali var mıdır? Kahve, kola veya çaydan uzak durarak mesela?

Ben düzenli olarak fırçalıyorum yine beyaz ama tabiki içmeyen kadar değil.

Ben düzenli olarak fırçalıyorum yine beyaz ama tabiki içmeyen kadar değil.
Sigarayı bırakalı uzun zaman oldu ama her gün düzenli 2-3 kez fırçalamama rağmen o reklamlardaki beyazlığı yakalayamadım. :) Şimdi sigaraya tekrar başlarsam daha kötü olur diye korkuyorum.

Gerçekten düzenli bir şekilde yıkarsanız, bazı gargara suları oluyor onları kullanırsanız ve de sigarayı az seviyede tutarsanız beyaz kalabilir. Ancak aman diyeyim başlamayın, gerçekten kötü bir alışkanlık.

Gerçekten düzenli bir şekilde yıkarsanız, bazı gargara suları oluyor onları kullanırsanız ve de sigarayı az seviyede tutarsanız beyaz kalabilir. Ancak aman diyeyim başlamayın, gerçekten kötü bir alışkanlık.
Kötü bir alışkanlık olduğunu artık 6 yaşındaki çocuk dahi biliyor. İnanın buna dair onlarca video izledim, makale okudum ama sormak istediğim konu o değil.

Dişçi reklamlardaki gibi yapabilir dişlerinizi ama ilerde ciğerleri kurtaramayabilirsiniz.
Normalde olumsuzluklara karşı güçlü birisiyim ama hani son raddeye geldim maalesef. Artık isteği engelleyemiyorum.

Geri
Yukarı