Sigara kokusu için öneri

Pencereden sarkıp içersen koku odaya geliyor. Bende o şekilde yapıyordum ama artık bahçeye çıkıyorum. Havalar da soğuk gittiği için daha az bahçeye çıkıyorum ve daha az içmiş oluyorum. Tavsiye ederim.

Arada odamın penceresinden sarkıp sigara içiyorum. Kesinlikle odamın veya evimin içinde herhangi bir yerde içmem fakat ne kadar perdeyi arkadan çekip boynumdan itibaren pencerenin dışında olsam da kötü koku nasıl oluyorsa odama da siniyor. Olay ailemden gizli içmek değil de bizzat kendim rahatsız oluyorum. Odadan çıkıp 2 dakika sonra girince o kokuyu daha net alıp rahatsız oluyorum.

Sigara içmeyip en azından akciğer kanseri olmazsın ve ayrıca yaşamını etkiler. Sen yine de bırakmaya çalış hem paran cebinde kalır hem de en azından sağlık bakımından da mahvetmezsin organlarını.

Djarum Black alırsan kötü kokmaz aksine mis gibi kokar. 🙂 Şaka bir yana engellemek çok zor. 1 yıldır içmiyorum. İçtiğim dönemde evde içmesem bile üstüme, tenime, ciğerime sinen koku gene bana kokuyordu odamda ve odamı da kokutuyordu. Çok kaliteli bir oda kokusuyla bir miktar halledersin ama tam da bir sonuç alamazsın . Ya da üşenmeyeceksin kapının önüne inip içip döneceksin.
Not: Sigara sağlığa zararlıdır.

Djarum Black alırsan kokmaz aksine mis gibi kokar. 🙂 Şaka bir yana engellemek çok zor. 1 yıldır içmiyorum. İçtiğim dönemde evde içmesem bile üstüme sinen koku gene bana kokuyordu odamda. Çok kaliteli bir oda kokusuyla bir miktar halledersin ama tam da bir sonuç alamazsın . Ya da üşenmeyeceksin kapının önüne inip içip döneceksin.
Not: Sigara sağlığa zararlıdır.
Mentollü sigara fazla içmedim double fusion ve kent switch gibi sigaraları eskiden biraz denemiştim gerçi onlar şuan çok pahalı ama yine de kokusu daha mı az oluyor ?

Mentollü sigara fazla içmedim double fusion ve kent switch gibi sigaraları eskiden biraz denemiştim gerçi onlar şuan çok pahalı ama yine de kokusu daha mı az oluyor ?
Djarum Black mentollü değildir %60 tütün %40 karanfil karışımlı bir sigaradır. Aslında little cigar yani küçük puro demek daha doğru. Artı olarak mentollü sigara, sigara kokusunu kesmez. Sonuçta aynı tütün yanıyor. Sadece filtrede ek olarak mentol var . Ayrıca sigara hiç önermiyorum ama mentollüyü daha da önermiyorum. Ciğere inip patlayan mentol tanecikleri ciğerin kanallarını açıp daha fazla sigara zehrine maruz kalınmasını sağlıyor.
Not: Sigara öldürür.

Son düzenleme:
Djarum Black mentollü değildir %60 tütün %40 karanfil karışımlı bir sigaradır. Aslında little cigar yani küçük puro demek daha doğru. Artı olarak mentollü sigara, sigara kokusunu kesmez. Sonuçta aynı tütün yanıyor. Sadece filtrede ek olarak mentol var . Ayrıca sigara hiç önermiyorum ama mentollüyü daha da önermiyorum. Ciğere inip patlayan mentol tanecikleri ciğerin kanallarını açıp daha fazla sigara zehrine maruz kalınmasını sağlıyor.
Not: Sigara öldürür.
Teşekkür iderim bir denemek isterim ama bulabileceğimi sanmıyorum :)

İçme yazanlara içimden içimden gülmeye geldim. Şimdi de derler ki sen 40 yaşında ölünce biz de güleriz. Yok olmaz. Yine ben gülerim o zaman.

Geri
Yukarı