Sigara kokusu nasıl yok edilir?

Tamer 121

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle sigara içen biri olarak bir sorum var: Normalde ayrı evde kalıyordum sadece 2 aylik aile evime döndüm. Oda sigara kokusunu nasıl yok ederim? Kulluk olarak enerji ickisi kutularını veya kola kutularını kullanıyorum (plastik olmayan)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, öncelikle sigara içen biri olarak bir sorum var: Normalde ayrı evde kalıyordum sadece 2 aylik aile evime döndüm. Oda sigara kokusunu nasıl yok ederim? Kulluk olarak enerji ickisi kutularını veya kola kutularını kullanıyorum (plastik olmayan)
Parfüm? Ailenizden gizlimi kullanıyorsunuz...

Balkonda veya pencereden kafayı çıkarıp içebilirsiniz hocam. Odadaysa bir süngeri (bulaşık süngeri olabilir) ıslatıp odaya koyun sigaranın kokusunu bir nebze çekecektir.
Parfüm falan ne bastırır ne de dağıtır kokuyu. Havalandırmak garanti yöntem.

Kanka o kokunun geçmesi çok zor camdan içersen belki onu da komşular görür içiyorsan ailene uygun bir zamanda sakin bir dille söylemek en mantıklısı abim öyle yaptı şöyle 1-2 gün kızdılar sonra bir şey demediler biraz kötülerler seni babana söylersen daha rahat olur.

Balkonda veya pencereden kafayı çıkarıp içebilirsiniz hocam. Odadaysa bir süngeri (bulaşık süngeri olabilir) ıslatıp odaya koyun sigaranın kokusunu bir nebze çekecektir.
Parfüm falan ne bastırır ne de dağıtır kokuyu. Havalandırmak garanti yöntem.

Hocam vallahi hep yatakta yatib alisdigim icin.

Kanka o kokunun geçmesi çok zor camdan içersen belki onu da komşular görür içiyorsan ailene uygun bir zamanda sakin bir dille söylemek en mantıklısı abim öyle yaptı şöyle 1-2 gün kızdılar sonra bir şey demediler biraz kötülerler seni babana söylersen daha rahat olur.

Hiç mi mümkün degil şimdi söylemek istemiyorum.

Hocam febrezz alın iyice bir sıkın ama öyle böyle değil sıkın ebeveynleriniz fark ettiğinizde yemek yedim o koktuğu için sıktım dersiniz zaten akıllarına gelmez sigara içtiğiniz burası meme dünyası değil Instagram'da değil.

Hocam sizin için önerim şimdi aklıma geldi Eureka H2o Humidifıer 300 Ml Ulrasonik Hava Nemlendirici Buhar Makinesi Ve Aroma Difüzörü Fiyatı, Yorumları - Trendyol odayı bildiğin Full kokutuyor bir de bunun yanında şunu alın Dets 6 Lı Uçucu YaÄ Buhurdanlık YaÄı Difüzör Esansı Oda Kokusu Esansı Hava Nemlendirici Esansı ,esans YaÄ Fiyatı, Yorumları - Trendyol oda.

Yaşınız kaç hocam.

18 olacağım 3 ay var.

Hocam dediğim ürünü kullanıyordum odayı çok fazla kokutuyordu yemek kokusu filan hiçbir şey anlaşılmaz zaten 18'den sonra üniversite sonra 20'sinde filan açıklarsınız o yaştan sonra kimseye bir şey demezler.

18 olacağım 3 ay var.

Bu değil de evde okyanus oda parfümü var.

Hocam benim dediğim nemlendirici oda parfümü çok sıkarsanız ne kadar içtiğinizi bilmiyorumda sağlığınız için ileride sorun açabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı