Sigara uyuşturucu sayılır mı?

Uyuşturucumudur?

• Oy verenlerin toplamı
    122
Hocam ben bir kere sigara içmek istedim (chapman muz aromalıydı galiba) içtim yarısına gelince birden acı bir tat aldım ve ben bunu niye içiyorum ki dedim ve yere attım :D. Neden bağımlı olmadım acaba ? İçime çekmediğim için mi ? İçime çekmekten korktum nedense öksürürüm falan ve bağımlı olursun demişti diye. Ama ağızda da emilimi olduğunu biliyorum içip ağzımda dolandırmıştım.
Tek kullanimda bagimlilik gelistirmemen normal, bu bunyeye de bagli biraz.

Hocam bir de bir şey oldu ama... Utanılacak bir şey mi bilmiyorum ama içerken erekte oldum. :D Vallahi sebebini bilmiyorum acaba nikotinden dolayı mı ? İçenler böyle bir şey yaşamış mıdır :D ?
Yarattigi öforiden kaynakli olabilir, daha once pek rastlamadim boyle bir seye.

Hocam ben bir kere sigara içmek istedim (chapman muz aromalıydı galiba) içtim yarısına gelince birden acı bir tat aldım ve ben bunu niye içiyorum ki dedim ve yere attım :D. Neden bağımlı olmadım acaba? İçime çekmediğim için mi? İçime çekmekten korktum nedense öksürürüm falan ve bağımlı olursun demişti diye. Ama ağızda da emilimi olduğunu biliyorum içip ağzımda dolandırmıştım.

Bir kezde vucüdünuz bağımlı hale gelmemiştir.

Sigaranın uyuşturucu olduğunu düşünüyorum, yasaklanmamasının sebebi ise hem devlete hem de şirkete uzun süre gelir kaynağı sağlamaları, diğer uyuşturucular daha kısa sürede insanı öldürüp geliri kısıtlıyor. Sizin düşünceleriniz neler? Sizce yasaklanmalı mı?
Evet fakat bizim bildiğimiz uyuşturucu kadar fazla bir etkisi yok.

Hocam ben bir kere sigara içmek istedim (chapman muz aromalıydı galiba) içtim yarısına gelince birden acı bir tat aldım ve ben bunu niye içiyorum ki dedim ve yere attım :D. Neden bağımlı olmadım acaba ? İçime çekmediğim için mi ? İçime çekmekten korktum nedense öksürürüm falan ve bağımlı olursun demişti diye. Ama ağızda da emilimi olduğunu biliyorum içip ağzımda dolandırmıştım.
Bagimli olmak icin belli bir sure araliksiz icmek gerekiyor.

Geri
Yukarı