Sigarayı Bıraktıktan Sonra Gelen Para Klişesi

Selim C.

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Uzaklarda...
Daha fazla  
Baktım evin önünde araba falan da yok... :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bizim arkadaş da benzer durumda. İçerken kredi kartı borcu ödüyordu. Gaza geldi sigarayı bıraktı hala kredi kartı borcu ödüyor:) Şimdi büyük oynuyorum diyor elektronik sigaraya başladı:)

10 yıl erken ölürüm niyetiyle içebildiğim kadar içiyorum. Şaka şaka... Sonum hiç hayırlı değil bu gidişle, diğer sigara içen arkadaşlar içinde geçerli. Ah ah.

Olmaz tabi. Sen sigara almak için napıyorsun? para veriyorsun. Yoksa bile bir yerlerden sigara için para buluyorsun ama aynı şeyi evinin önünde araba olması için yapıyor musun? yapmıyorsun.

Yok hacılar varmış harbiden. 1,5 ayda 1 tane SSD, 3 tane saat, 5 tanede İstanbul Sakarya arası otobüs bileti aldım sadece sigara parasıyla. Bırakabilen 1 saniye düşünmeden bıraksın.

Burak konuyu güncellemiş bende yazayım bir şeyler. 1000TL arası para biriktirdim 9 aylık bırakma sürecinde. Ne zaman alacak olsam 10 lira demeyip kenara koyuyordum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı