Sığınmacılar Geri Gönderme Merkezi’nde yangın çıkardı!

Demek ki akılsızlık edip ülkemize önüne geleni almamalıymışız

Ahmet Davutoğluna söyleyeceksin onu.

Not: Ayrıca bizim devlet yarın başka bir ülkenin insanı savaştan kaçsın sınırına dayansın gene alır. Sanmıyorum çoluk çocuk yaşlı orada ölüme terk edebileceğini. En sevmediği Yunan veya Ermeni halkı bile kapıya gelse alır gene.

Yani akpnin fetöye 15 Temmuz'da yaptığı gibi erken doğum yaptırıyor zafer partisi.

Ortalığı kızıştırmaktan başka hiç bir şey yaptığı yok.

Gerçek yüzlerini gördünüz kardeşlerinizin :D

Aynen gerçek yüzlerini gördüm. Demek ki burada 15-20 kişi Sığınmacı gönderim merkezini yaktıysa bütün mülteciler şerefsiz(!) Hatta oradan sekip bütün Suriyeliler böyle. Hatta oradan bütün Araplar kötü sonucu çıkar. Az zorlasan bütün müslümanlara bağlarız...

Aynen gerçek yüzlerini gördüm. Demek ki burada 15-20 kişi Sığınmacı gönderim merkezini yaktıysa bütün mülteciler şerefsiz(!) Hatta oradan sekip bütün Suriyeliler böyle. Hatta oradan bütün Araplar kötü sonucu çıkar. Az zorlasan bütün müslümanlara bağlarız...
Evet arapların hepsi aynı :)

Eski TSK olsa çoktan darbe olmuş, yeni hükümet geçmiş, yolsuzluk yapanlar içeri atılmış ya da idam edilmişti. 60'da böyle oldu, 80'de Kenan paşa sağcı-solcu kavgasını bitirdi. Eğer bitirmeseydi durumumuz daha kötüydü.
Kenan Evren ve cuntacı komutanlar PKK'nın temelini attı araştır. 60'ın savunulacak tarafı var ancak 80 için hiçbir neden yoktu. Yani 80'de ordu sokağa inip anarşistleri yıkıp kışlaya dönecekti. Demirel menderes gibi biri değil. İkisi asla bir olamaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı