Sığınmacılar hakkında düşünceleriniz neler?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1118256

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Twitter hesabında daha kötü görüntüler de var. Yaratan tabii kimseye daha kötüsünü göstermesin ama daha kendi içlerinde doğru düzgün yaşayamadıkları için önce kendilerini, sonra bizi tehlikeye atan sığınmacıları ben de istemiyorum.

Ne güzel.
E7Km50EXsA0GDM3.jpg

Arap sevdalısı Recep bey keşke onları yurdun 4 bir yanına dağıtmasaydı. Kamplarda muhafaza etseydi. Daha bir mutlu olurduk. Nerede bir yeşillik mangal yapıyorlar, yuvarlanıyorlar. Doğayı katlediyorlar.

Ki gelecekte bunların çocukları, torunları ülkemize çok büyük sorun açacaklar. Neden? Çünkü o çocuklar artık çifte vatandaş. 18 yaşında Türkiye'yi seçerseler mokokolara hazır olun. Yasal olarak gönderemezsin.
Bu yazım da burada kalsın.

Bugün yeni bir video ile karşılaştım. Gerçekten bu ne?

Bugün yeni bir video ile karşılaştım. Gerçekten bu ne?

Modlar ban atmasa öyle güzel laflarım var ki.

Mülteciler hakkında herhangi bir sorunum yok demek isterdim, savaştan, yokluktan kaçan bireyler göç ediyor sonuçta değil mi ? Lakin çoğu eğitimsiz olduğu, kanunsuz bir ülkeden geldiği için modern ülkelerce barbar sayılacak bir pozisyondalar ve tehlikeliler. Mülteci sorunu mevcut hükumetin aldığı kararların bir sonucudur, ilk önce bunu baz almalı ve adımımızı buna göre atmalıyız. Not: Ne erkek mülteci ne de kadın mülteci alınmalı, yeterince karmaşık olan etnolinguistik grubumuza bir yenisi daha eklenmemeli, kadın mültecilerde bu konuda yeterince tehlikeli hatta çalışma oranları erkeklere oranla çok çok daha az olduğundan kalıcı olmaları çok daha muhtemeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı