Sigorta bana niye ödeme yapıyor?

voooovooo

Femtopat
Xxxx dosya numaralı hasarınız için XX tarihinde XX ibanınıza XXXX TL ödeme yapılacaktır diye bir SMS geldi.
Açıkçası kim haklı kim değil pek üstüne gitmemiştim tutanak vs tutmuştuk ama haklı benimi gördüler, sigorta bu ödemeyi ne için ödeme yapıyor tahmini olan var mı?
Kaza 2 tarafta maddi hasarlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xxxx dosya numaralı hasarınız için XX tarihinde XX ibanınıza XXXX TL ödeme yapılacaktır diye bir SMS geldi.
Açıkçası kim haklı kim değil pek üstüne gitmemiştim tutanak vs tutmuştuk ama haklı benimi gördüler, sigorta bu ödemeyi ne için ödeme yapıyor tahmini olan var mı?
Kaza 2 tarafta maddi hasarlı.
Neden yaptığı çok açık aslında. Haklı sizi buldukları için.
Bunu da buraya bırakayım.

Muhtemelen araç değer kaybı ödemesi tarafınıza yapılıyor. Meydana gelen bir kaza sonrası aracın kaza öncesi hasarsız ikinci el piyasa değeri ile kaza meydana geldikten ve tamir edildikten sonraki ikinci el piyasa değeri arasındaki farka araç değer kaybı denmektedir. Kaza sonrası sigorta şirketlerinden talep edilmesi halinde ödemesi belli koşullara bağlı olmak üzere yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için Araç Değer Kaybı Avukatı Ankara - Araç Değer Kaybı Hesaplama OrHukuk adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sigorta şirketine başvuru yaptım, değer kaybı için 1.000 TL gibi komik bir rakam ödedi, daha sonra Ankara'da Tahancı Hukuk Bürosunda Ayşe Tahancı ve ekibi değer kaybı olarak 4.000 TL daha ödeme aldılar.

Geri
Yukarı