Çözüldü Sigortasız sağlık ocağına gidilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KrofeSSionall

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 2-3 hafta önce 18 yaşıma girdim. Şimdi sağlık ocağına gidip kan tahlili vermek istiyorum fakat arkadaşım 18 yaşına girdiğinde ona mesaj olarak babasının sağlık sigortasından yararlanamayacağını, hastaneye gidebilmek için sigorta yapılması gerektiği gibi bir mesaj gelmişti fakat o mesaj bana gelmedi, liseyi meslek lisesinde okudum ve sanırım 1 senelik sigorta yapmışlar. Şu anda çalışmıyorum ve sigortam da yok. Şimdi sağlık ocağına gidip kan tahlili verebilir miyim?

Çözüm
Sosyal Sağlık Kurumu'nda kaydı bulunmayan kişiler, sağlık ocaklarında sunulan Aile Hekimliği Hizmetlerinden yararlanabilir.
Hocam sağlık ocağına gidip kan tahlili verebilirim fakat hastaneye gidemem değil mi?

Sağlık ocağına gidin en iyisi.

Sigortasız vatandaşların kamu hastanelerindeki tahlil ücretleri 50 TL ila 250 TL arasında farklılık göstermektedir.

Sigortasız vatandaşların kamu hastanelerindeki tahlil ücretleri 50 TL ila 250 TL arasında farklılık göstermektedir.

Hocam sorun çözüldü ise çözüldü olarak raporlar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı