Sık sık tekrarlanan mavi ekran hataları

Merhabalar, bu aralar ekte gördüğünüz mavi ekran hatalarını sık sık alıyorum. Bazen oyunda bazen de Chrome'de gezerken alıyorum. HDD'de 1 adet bad sectör vardı bu yüzden SSD siparişi verdim. Bir de işlemcimin ve ekran kartımın macunları biraz eskidi onları da yenileyeceğim. Minidump dosyalar ektedir, yardımcı olursanız çok sevinirim. @Recep Baltaş @Murat5038

Dosya Ekleri

• 5.PNG
    5.PNG
    16,7 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Ağ sürücülerini güncelle. Dediğin bakımları uygula. RAM'leri yeni mi aldın? Ne zamandan sonra başladı?
Vanguard ve faceit denildiği gibi tek tek kaldırıp denersin devam ederse.
Abi ramlar yeni gibi siz dedikten sonra değiştirmiştim. Hdd sorunlu ssd aldım. Ağ sürücüleri güncel ama ekstradan driver programı ile konrol ettim hepsi güncel. Ekstradan program önerirsen gene deneyebilrim. Abi birşeyden sonra başlamadı az da olsa sürekli mavi ekran hataları vardı.
Abi ramlar yeni gibi siz dedikten sonra değiştirmiştim. Hdd sorunlu ssd aldım. Ağ sürücüleri güncel ama ekstradan driver programı ile konrol ettim hepsi güncel. Ekstradan program önerirsen gene deneyebilrim. Abi birşeyden sonra başlamadı az da olsa sürekli mavi ekran hataları vardı.
Bu aralar ani fps düşmesi droplar yiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı