Sıkıldığınız zaman yapabileceğiniz şeyler

Makaleler
7
Yer
Beyaz Saray, Washington, DC
Çok mu sıkıldınız? O zaman bu konu tam sizlik!

1-Yeni şeyler deneyin!
Her zaman aynı şeyi yaparsak aynı sonuca ulaşmaz mıyız? O zaman yeni şeyler deneyin! Mesela ilgilendiğiniz bir konu üzerine yoğunlaşın!

2-Kendinizi tanıyın!
Kendinizi inceleyin, bakın kendinize. "Ben nasıl böyle oldum?" gibi sorular sorun. Belki de o vücutta daha önceden farketmediğiniz güzel bir şey farkedeceksiniz!

3-Kod yazın!
Evet, kendimde yapıyorum ve gerçekten çok güzel bir şey. Bir programlama dili öğrenin. Ona göre kendinize basit kodlar yazın. Kod dünyası sınırsız! Herşeyi yapabilirsiniz!

4-Sosyal Medya!
Varsa Instagram, Facebook gibi platformlara girin, takılın. Yoksa bir hesap oluşturup takılın!

5-(Şu an yapılamaz!)Dışarı çıkın!
Maalesef Kovid-19 virüsü nedeniyle şu an dışarı çıkamıyoruz. Ancak virüs kalkarsa eğer dışarı çıkın, temiz hava alın, gezin!,

Aklıma bunlar geldi. Sizde cevap olarak yorumlara eklerseniz sevinirim.
Metnimi okuduğunuz için teşekkür ederim! Beğenmeyi unutmayınız :)

--Kaynak : Beynim :)--

Spor yapın.

Sıska kollarınız, güçsüz bilekleriniz, dar omzunuz olmasın. Kendinizden 3 metre ötede gelen bir göbeğiniz, sarkan memeleriniz de olmasın. Bir tişört giydiğinizde üzerinize yapışsın, aynanın karşısına geçince valla bak ekstra dopamin salgılayacaksınız.

Kişisel bakım:

Ulan içinizin düştüğü kızlar günde 2-3 saatini sadece ayna karşısında geçiriyor. Sen? Kalktığında yüzünü yıkamaya üşeniyorsun. Sonra ''ama abi bu kızlar bana hiç bakmıyor'' diye zırlıyorsun. Armut mu bu kızlar, neden baksın bakımsız, kokan ve en temel bakımlarını dahi üşengeçlikten yapmayan adamlara?

Saç - Sakal:

Kişisel bakıma bunlar da giriyor. Erkeğin makyajına saç sakal derler. Mağaradan çıkmış gibi dolaşmayın. Düzenli kuaför yüzü görün.

Bu 3 şeye dikkat edip dışarı çıktığınızda çoook fark yaratacaksınız. İki de bir göz teması kuran kızlar olmazsa gel beni bul.

Edit: Yazdıklarım karantinadan bağımsızdır ve ''canınız sıkıldığında kendinize yapabileceğiniz'' en güzel şeylerdendir. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur, kızlar işin şakası. Ha kitap okumayı da ihmal etmeyin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı