Sıkıldım, ne yapabilirim?

Star Wars: The clone wars izleyin.

Bitti.
Kararımı verdim evim bahçeli ve 32 tane kedim var onları biraz sevmeye gideceğim.
Hocam o zaman yayın izleyin. Birazdan yayın açacağım öylesine izlersen aşağıda link var. Yani başka yapacak bir şey yok gibi sizin için.

Hocam yayınınızı nerede yapıyorsunuz ve isminiz nedir?
The Mandalorian dizisini izlemediyseniz izleyin. İzlediyseniz tekrar izleyin. O da sarmazsa gördüğüm kadarıyla X box One S cihazınız var. Sıkı dostun varsa çağırın onu beraber oynayın. Veya ablan-abinle Mortal Kombat varsa vs atın. O da sarmazsa kardeşin varsa biraz ona sataş.

İkizim var yeterince çok oynadım oyun.

Oyun önerileri:
-DOOM
-PC Building Simulator
-Euro Truck Simulator 2
-Life is Strange

Kitap önerileri (okumam demişsin ama yine de yazayım):
-Hayvan Çiftliği (George Orwell)
-1984 (George Orwell)
-Fahrenheit 451
-Kırlangıç Çığlığı (Ahmet Ümit) (Bunu da okumak size kalmış, içinde küfür vs var. Hoşunuza gitmeyebilir.)
-İlahi Komedya (Bunu okumak size kalmış, içinde çokça dinsel ögeler var. Hoşunuza gitmeyebilir.)

Bir de Lord of The Rings serisine başla. Kalçan ağrır birazcık, o kadar. Başka bir yan etkisi yok.

Oyun önerileri:
-Doom
-PC Building Simulator.
-Euro Truck Simulator 2
-Life is Strange.

Kitap önerileri (okumam demişsin ama yine de yazayım):
-Hayvan çiftliği (george orwell)
-1984 (george orwell)
-Fahrenheit 451
-Kırlangıç çığlığı (Ahmet ümit) (bunu da okumak size kalmış, içinde küfür vs var. Hoşunuza gitmeyebilir.)
-İlahi komedya (bunu okumak size kalmış, içinde çokça dinsel ögeler var. Hoşunuza gitmeyebilir.)

Bir de lord of the rings serisine başla. Kalçan ağrır birazcık, o kadar. Başka bir yan etkisi yok.

Hocam dediğim gibi kitap asla okuyamıyorum ilk dakikalarında sıkılıp atıyorum attığınız bilgisayar oyunlarını bilgisayarım kaldırmıyor.
Yasaklar kalkmışken dışarı çıkıp arkadaşlarınla takılabilirsin.

Mahallemiz çok ıssız o yüzden mahallede hiç arkadaşım yok.

Doom'u mutlaka kaldırır bence. Bu arada, retro Doom'ları kastediyorum. Eternal'ı değil. Bir deneyin mutlaka.

Retroları kaldırıyor biraz oynadım ama pek bir şey anlayamadım.
Arka Sokaklar'a başlayın bitirene kadar 5 yıl geçer zaten.
5 yılın sonunda tekrar başlayabilirsiniz

Hocam ben 174 bölümlük akasya durağını 1 haftada bitirdim onu da 1.5 ayda ayda bitiririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı