Sıkıldım, ne yapabilirim?

Bak alıyorsun bisikletini ya da yürüyorsun sahil şeridinde ama durma al bir arkadaşını varsa yürüyorsun 8-9 kilometre dönüşünü de yapıyorsun yolda oturup bir şeyler yersen ya da içersen temiz bir hava alırsın sevdiğin müzik varsa arkaya açarsan keyfine diyecek yok ben bunu yapıyorum her şeyi unutturuyor bana.
(Antalyadayım ona göre örnek verdim her yerde deniz yok diyecek olanlar var çünkü.)

Hocam yeşillik, insan olmayan bir yerlere gidin. Sevdiğiniz birisi yanınızda olursa beraber yürürsünüz. Oturup piknik tarzında bir şey yaparsınız. Çok rahatlatıcı doğada bulunmak. Hem oksijen almış olursunuz.
Bunu bir köşeye yazdım sevgiliyle yapılacaklar köşesine. Tabi olursa.
Biliyorum hayatınızda gördüğünüz en saçma konu. Benim için de ama ben çok sıkıldım ne yapabilirim?
Hayatımda daha saçma konular gördüm bu forumda. Sıkılınca ben dışarı çıkıyorum ya da birilerini dürt WhatsApp 'tan konuş.

Bunu bir köşeye yazdım sevgiliyle yapılacaklar köşesine. Tabi olursa.

Hayatımda daha saçma konular gördüm bu forumda. Sıkılınca ben dışarı çıkıyorum ya da birilerini dürt WhatsApp'tan konuş.

WhatsApp'ta annem babam ve bir arkadaşım kayıtlı başkada yok zaten.

Neden o kadar ısınıyor be 110 derece resmen.

Hocam Toshiba ve 5 yıllık ha 109 derece olurken hem termal macununu yeni sıktımıştım hem de fanını temizlemiştim yani normalde kapanmasa 115'e kadar yolu var.
Dil öğren önemli ya da ders çalış eğitime ağırlık vermen iyi olacaktır.

Derslerim iyi hep yapıyorum.
Warband oynamalısın.

Oynuyordum sıkıldım bıraktım.

Geri
Yukarı