Sıkılıyorum

bir2bir3bir4

Hectopat
Oyun oynamaktan sıkıldım artık. Biraz makinenın ayarlarıyla oynamak istiyorum. Ayarlar dediğim böyle masaüstü yü güzelleştircek programlardır ne bileyim böyle garip programlar atın.

Oyun oynamaktan sıkıldım artık. Biraz makinenın ayarlarıyla oynamak istiyorum. Ayarlar dediğim böyle masaüstü yü güzelleştircek programlardır ne bileyim böyle garip programlar atın.
Wallpaper Engine alabilirsiniz.
Gerçek masaüstünüzü güzelleştirmek için iyi bir klavye alabilirsiniz.
Simgelerin boyutunu değiştirebilirsiniz. Mesela küçük yaparsınız, alışınca güzel oluyor.

Wallpaper Engine Rainmeter bunlari biliyorum. Wallpaper Engineyi satın almıştım canlı duvar kağıdı için ama baya performans düşüklüğüne neden oldu. RainMeter desen uğraşmak lazım + olarak oda performans düşürüyor.

Photoshop yapmayı biliyorsanız fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. Misal arkadaşlarınızdan fotoğraf isteyip yaratıcılığınızla onları belki sıfırdan tasarlayabilir veya renkleri vs oynayıp daha iyi hale getirebilirsiniz.

Wallpaper Engine alabilirsiniz?
Gerçek masaüstünüzü güzelleştirmek için iyi bir klavye alabilirsiniz.
Simgelerin boyutunu değiştirebilirsiniz. Mesela küçük yaparsınız, alışınca güzel oluyor.

Mosue imlecini değiştirebilirsin. İnternet'te ararsan güzel şeyler bulursun. Wallpaper Engine'yi bende kullanıyorum hem kendim yapıyorum hem de bir sürü Wallpaper'leri sıkıldıkça değiştiriyorum o da güzel bir öneri.

Bu aralar yazılım dillerine hevesliyim. Pyhton başlayın diyenler var . Yazılım hakkımda 0 bilgim var. Birde udemy diye site var ordan dersini geçiyolarmış ordan birşey oğrenebilirmiyim ve ücretlimi?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı