Sıkılmadan montaj öğrenmek

Ahmet Samur

Kilopat
Daha fazla  
Udemy'den kurs satın almıştım uzun süre önce ucuza o an hevesle başladım yarıya bile gelmeden bıraktım o günden sonra başlamak istiyorum bıkkınlık veriyor gibi ama Photoshop Premier Pro gibi programlara çok hakim olmak istiyorum. Önerileriniz nedir şimdiden teşekkürler.

Udemy'den kurs satın almıştım uzun süre önce ucuza o an hevesle başladım yarıya bile gelmeden bıraktım o günden sonra başlamak istiyorum bıkkınlık veriyor gibi ama Photoshop Premier Pro gibi programlara çok hakim olmak istiyorum. Önerileriniz nedir şimdiden teşekkürler.
Tavsiyem ilk Picasa ile başlamanız, ben de öylesine öğreneyim dedim ama baya işe yaradı hem sıkmadı da çok.

Kardeşim hiç şaşmaz taktik;

Senden yapmak istenileni öğren.

Atıyorum bir fotoğrafın arka planını silmek istersin. Aç Youtube'u arka plan silme yaz 2-3 dk'lık videolar çıkar. Tıkla birine öğren. Böyle böyle öğrenilir bu programlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı