Sıkılmaktan Korkup Favori Şarkıyı Dinleyememek

honourr

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar. Arkadaşlar bazen bir şarkı buluyorum, o kadar seviyorum ki günde sadece bir kere dinliyorum. Sizin de var mı böyle şarkılarınız? Genellikle slow türünden hoşlanırım.

Dinle gitsin bence:) Sıkılınca yeni şarkı bulursun. Slow şarkı mı yok:kulaklık:
Bi tane de öneri yapayım. Şunu seveceğini düşünüyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece şarkılarda da yok, sevdiğim şeyleri yaparken hevesim bitecek diye endişeleniyorum. Kitap okurken mesela, oyun oynarken.

Bu düşünce zaten hiçbir zaman uygulayamadigimiz düşünce. En son sevdiğim şarkıyla uyumuştum sabah ağır çekimde duyuyordum şarkıyı. Bir hafta dinlemiyorum düzeliyor :D

Benim bir kitabım var. 3 yıl önce mecburen 2. el aldım. Elime ulaştığı gün ilk sayfasını okudum. Bir daha da kapağını açmadım. Açarsam dayanamayıp okuyacağım ve bitecek. Kitaplığımın en üstünde, tek başına duruyor. Hakettiği saygıyı gösteriyorum. Adı mı?
Robert Sabatier - İsveç Kibritleri (1970 Baskı)

Hayatta aklıma gelmeyen bir şey, haftada bir kere müzik listeme en az 10-15 şarkı ekliyorum eskileri de arada bir dinliyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı