Sıkmayacak oyun önerisi

Ben de ana karakter hakkında spoiler yedmiştim ama yine de bitirmeye değer. Sarmadıysa bilemem tabi ama bana göre tüm zamanların en iyi oyunu.
Yok sardı sarmasınada ben bir şeyin sonunu bilince devam edesim gelmiyor.Dizilerde,kitaplarda filan hepsi için geçerli.Unutursam yıllar sonra tekrar başlarım..

Yok sardı sarmasınada ben bir şeyin sonunu bilince devam edesim gelmiyor.Dizilerde,kitaplarda filan hepsi için geçerli.Unutursam yıllar sonra tekrar başlarım..
Oyun ana karakterin sonuyla bitmiyor yalnız haberin olsun bilmiyorum ne kadar spoiler aldın ama. Bu arada ben en iyi ilk 5'ime giren oyunların neredeyse hepsinden deli gibi spoiler yemişimdir ama en sevdiğim oyunlar arasına girmesine engel olamadı spoiler. Bence o kadar takıntı yapma. Her şey sonundan ibaret değil. Bir sürü popüler dizinin spinoffları var mesela geçmişte geçen. Karakterlere ne olacağını biliyorsun ama yine de izliyorsun. Her şeyden önce RDR 2, RDR 1'in gerisinde geçiyor zaten ilk oyunu oynayanlar yine spoilerın kralını yiyor.

Oyun ana karakterin sonuyla bitmiyor yalnız haberin olsun bilmiyorum ne kadar spoiler aldın ama. Bu arada ben en iyi ilk 5'ime giren oyunların neredeyse hepsinden deli gibi spoiler yemişimdir ama en sevdiğim oyunlar arasına girmesine engel olamadı spoiler. Bence o kadar takıntı yapma. Her şey sonundan ibaret değil. Bir sürü popüler dizinin spinoffları var mesela geçmişte geçen. Karakterlere ne olacağını biliyorsun ama yine de izliyorsun.
Öyle diyorsan tekrar düşünürüm bak,kafaya çok takardım ben özellikle dizilerden kalma bir takıntı bu.Yaklaşık 1.5 senedir silmedim bir gün oynarım diye hdd de bekliyor.Yeni bir save ile tekrardan başlarım o zaman 🥹.

Öyle diyorsan tekrar düşünürüm bak,kafaya çok takardım ben özellikle dizilerden kalma bir takıntı bu.Yaklaşık 1.5 senedir silmedim bir gün oynarım diye hdd de bekliyor.Yeni bir save ile tekrardan başlarım o zaman 🥹.
Umarım başlarsınız hocam. Böyle bir başyapıtı herkes baştan sona oynamalı. Yine bir örnek daha vereyim nasıl olsa PC'ye çıkmaz diye Uncharted ve TLOU Part II'yi yıllar önce YouTube'dan bitirmiştim. Part I ve Uncharted oyunları PC'ye geldi ama yine bayıla bayıla oynadım. Spoiler takıntısından kurtulursanız çok daha mutlu olursunuz bence. İster dizi, ister film, ister oyun olsun hiçbir başyapıt tek cümleyle etkisini yitirseydi başyapıt olmazlardı.

Umarım başlarsınız hocam. Böyle bir başyapıtı herkes baştan sona oynamalı. Yine bir örnek daha vereyim nasıl olsa PC'ye çıkmaz diye Uncharted ve TLOU Part II'yi yıllar önce YouTube'dan bitirmiştim. Part I ve Uncharted oyunları PC'ye geldi ama yine bayıla bayıla oynadım. Spoiler takıntısından kurtulursanız çok daha mutlu olursunuz bence. İster dizi, ister film, ister oyun olsun hiçbir başyapıt tek cümleyle etkisini yitirseydi başyapıt olmazlardı.
En son 8 sezonluk dizinin 5.sezonunda yediğim spoiler la bırakmıştım pişmandım halbuki olanları bilsem bile eğlendiğim bir aktiviyeyi 30 saniyelik bir editle bırakmak üzmüştü. .Böyle söylediğin iyi oldu genelde spoiler yedinmi daha hayır gelmez ondan diyorlar 😅.Umarım kurtulurum buna rdr2 ile başlarım.

Geri
Yukarı