egebey26

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Airsoft tabanca olarak sarsılmaz'ın SAR9 adlı tabancasından almak istiyorum fakat sıfır satan Türk bir site bulamadım. silah.io diye bir sayfada 2. elini buldum fakat sayfayı ilk defa gördüğüm için emin olmadım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

İlan

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğitim amaçlı bu tarz oyuncaklar yerine en kötü tabancayla eğitim almak bile en iyisidir.

6-10 yaş arası uygun daha az tepmeye sahip genelde kadınlar için üretilen modelleri başlangıç olarak kullanabilirsiniz.

Siteye gelecek olursak Bireysel Silahlanma ilkesine ayrıkı şekilde 3. kişilerle bilginizi paylaşıyor ve kayıt tutuyor.

Eğitim amaçlı bu tarz oyuncaklar yerine en kötü tabancayla eğitim almak bile en iyisidir.

6-10 yaş arası uygun daha az tepmeye sahip genelde kadınlar için üretilen modelleri başlangıç olarak kullanabilirsiniz.

Siteye gelecek olursak Bireysel Silahlanma ilkesine ayrıkı şekilde 3. kişilerle bilginizi paylaşıyor ve kayıt tutuyor.
Kolay gelsin. Sahaya gidip 'airsoft' oynamak için bunu soruyorum yasal bir şekilde yapılacağı için 3. 4. kişilerin bu bilgiye sahip olması beni pek etkilemeyen bir durum. Şimdi, bu site güvenli midir?

Bilginiz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı