Silah kullanmak zor bir şey mi?

Hareket halindeyken ateş etmek ya da hareketli bir hedefe ateş etmek oldukça zordur. Filmlerde tüm silahlı aksiyon sahneleri adeta 25 metreden sabit hedefe ateş etmek gibi tasvir edilmekte.
Bu arada acemi birliğinde G3, usta birliğinde MP5 ve sivil hayatta da tabanca ile ateş ettim. MP5 ile oldukça az ateş ettim lakin G3 ile sıfırlama, destekli, desteksiz ve gece atışı olmak üzere birçok defa atış yapma şansım oldu. Tabanca ile poligonda 50'ye yakın atış yapmışımdır.

Bu arada acemi birliğinde G3, usta birliğinde MP5 ve sivil hayatta da tabanca ile ateş ettim. MP5 ile oldukça az ateş ettim lakin G3 ile sıfırlama, destekli, desteksiz ve gece atışı olmak üzere birçok defa atış yapma şansım oldu. Tabanca ile poligonda 50'ye yakın atış yapmışımdır.
Bende asker olmak istiyordum ama kifozum çıktığı için yapmazlar diye askerlik sevdamdan vaz geçmiştim şimdi silahlara merak sardım bende merak ediyorum silahlar hakkında tecrübe nerden kazana bilirim acaba ?
Hem sprey yapıp hem de ekipmanları alırsan az seker (!)
Eğer aimbot açarsanız yürümemiz yeterli olur mu hocam

Bende asker olmak istiyordum ama kifozum çıktığı için yapmazlar diye askerlik sevdamdan vaz geçmiştim şimdi silahlara merak sardım bende merak ediyorum silahlar hakkında tecrübe nerden kazana bilirim acaba?
Açıkçası silah kullanmak hiç ilgimi çeken bir konu değil, bu nedenle bilmiyorum. Askerliği uzun dönem yaptığım için biraz mecburiyetten kullandım. Tabancayı ise silahlı güvenlik görevlisi kartı almak için kullanmıştım.

Geri
Yukarı