Silah poligununda atış eğitimi alınabiliyor mu?

Anydactly

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Polis okuluna hazırlık olması amacıyla tabanca atış eğitimi almak istiyorum. Herkesin alabildiği böyle bir eğitim var mı? Heryerde bu eğitim verilir mi?

Poligonda size tetik disiplini, göz gez arpacık gibi temel şeyleri öğretirler. Daha ileri seviyede eğitimler genelde ücretli oluyor ve bence gerek yok. Polis okulunda taktik atış gibi ileri seviye eğitimleri alıyorsunuz zaten. Temel şeyleri öğrenin yeter.

Hocam merhabalar, konuyla alakasız fakat polis okulu dediğiniz PMYO mu? Yani liseden sonrasında direkt olarak girilen yüksekokul mu? Eğer öyleyse merak ettiğim bir sürü konu var, eğer okula girebilirseniz rehber tarzında konu açar mısınız? Ek olarak söylenildiği üzere, silah tutukluluğu, silah güvenliği gibi temel şeyleri öğrenmeniz yeterli olacaktır. Gerisini ileri dönemlerde eğitim verirler.

Hocam merhabalar, konuyla alakasız fakat polis okulu dediğiniz PMYO mu? Yani liseden sonrasında direkt olarak girilen yüksekokul mu? Eğer öyleyse merak ettiğim bir sürü konu var, eğer okula girebilirseniz rehber tarzında konu açar mısınız? Ek olarak söylenildiği üzere, silah tutukluluğu, silah güvenliği gibi temel şeyleri öğrenmeniz yeterli olacaktır. Gerisini ileri dönemlerde eğitim verirler.

Bahsettiğim okul PMYO evet ama girmeme 1 yıldan fazla var. Baya bi araştırma yaptım hala yapıyorum. Hiçbir yerde resmi yazı yok. Sorularımın çoğunun bende cevabını bulabilmiş değilim. :|

Bahsettiğim okul PMYO evet ama girmeme 1 yıldan fazla var. Baya bi araştırma yaptım hala yapıyorum. Hiçbir yerde resmi yazı yok. Sorularımın çoğunun bende cevabını bulabilmiş değilim. :|
Evet, evet. Resmi doğru düzgün bir kaynak yok o yüzden ben de araştırıyorum size de sormak istedim. Hayırlısı olsun hocam, umarım istediğiniz şekilde girebilirsiniz okula. İki yılım var benimde girmeme.

Geri
Yukarı