Silahlı RPG oyun önerisi

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
The Witcher, Skyrim gibi orta çağı ok/yay, kılıçlı olmayacak. Önerebileceğiniz karakter geliştirmeli, silah geliştirmeli ve ateşli silahlar(tabancalar, tüfekler) kullanabileceğimiz RPG oyunlar var mı?

Far Cry 3 oynadım gayet güzeldi. Devam olarak 4'de başladım aynı mantıkta ilerlediği için erken sıkılıp bıraktım.

Ne tür bir RPG? Eğer eski olsa da oynarım diyorsan kapı gibi Fallout'lar var.

Yeni eski fark etmiyor. Geçtiğimiz aylarda GTA Vice City'yi bitirdim. Güzel olduktan sonra hepsini oynuyorum. :)
Ne tür RPG derken? RPG'ler neye göre sınıflandırılıyor bilmiyorum. Ama böyle Witcher veya Far Cry mantığında, karaktere yeni özellikler katabildiğimiz ve silahları güçlendirip ekipmanlarla zenginleştirebildiğimiz bir şey düşünüyorum.

Mass Effect deneyebilirsin.

Bu oyunu duydum ama hiç inceleyip bakmadım. Oyundaki silah teknolojisi günümüz silahları gibi mi yoksa ileri teknoloji mi?

The Witcher, Skyrim gibi Orta Çağ'ı ok/yay, kılıçlı olmayacak. Önerebileceğiniz karakter geliştirmeli, silah geliştirmeli ve ateşli silahlar(tabancalar, tüfekler) kullanabileceğimiz RPG oyunlar var mı?

Far Cry 3 oynadım gayet güzeldi. Devam olarak 4'te başladım aynı mantıkta ilerlediği için erken sıkılıp bıraktım.

Cyberpunk 2077. Tam sizin dediğiniz kıvamda karakter geliştirmek, silah geliştirmek, silah craftlamak vb.

Peki craft işi tadında mı bu oyunda? Eğer craft yapmaktan dolayı hikayeden uzaklaşmıyorsak deneyebilirim.

Adam öldürüp yerden aldığınız silahları parçalarına ayrılınca size parçalar veriyor onlarla yapabiliryorsunuz onlarından normal rare Epic legendary diye tierleri var istersen bu parçaları silah satan yerlerden de alıyorsun, ben yan görevleri yaparak ilerlediğim için hiç beni rahatsız etmedi.

Adam öldürüp yerden aldığınız silahları parçalarına ayrılınca size parçalar veriyor onlarla yapabiliryorsunuz onlarından normal rare Epic legendary diye tierleri var istersen bu parçaları silah satan yerlerden de alıyorsun, ben yan görevleri yaparak ilerlediğim için hiç beni rahatsız etmedi.
O zaman bunu da inceleyeyim.

Uzay temalı olduğu için ileri teknoloji. Cyberpunk önerisi güzel denk gelmiş. Benim aklıma gelmemişti. Oynarken çok sevmiştim, bende tavsiye ederim.

Spoiler yememek, oyundaki ögeleri keşfederek ilerlemek istediğim için hiçbir oyunun inceleme videolarını veya oynanış videolarını izlemiyorum. Ama şunu merak ettim sormak istiyorum. The Witcher 3'te kendi içinde bir miktar farm ve craft sistemi var. Acaba Cyberpunk'ta bu anlamda biraz The Witcher 3'e benziyor mu?

Geri
Yukarı