Silahlı RPG oyun önerisi

Spoiler yememek, oyundaki ögeleri keşfederek ilerlemek istediğim için hiçbir oyunun inceleme videolarını veya oynanış videolarını izlemiyorum. Ama şunu merak ettim sormak istiyorum. The Witcher 3'te kendi içinde bir miktar farm ve craft sistemi var. Acaba Cyberpunk'ta bu anlamda biraz The Witcher 3'e benziyor mu?
Şahsen Witcher 3 oynarken normal modda oynadığım için oyunun çok büyük bir kısmını neredeyse hiç craft yapmadan oynamıştım. Tabii en zorda oynayanlar için kılıca sürülen yağlar ve craft edilen iksirler olmazsa olmaz oluyor. Bana göre Cyberpunk için de aynısı geçerli. Eğer uğraşmak istemiyorsan oyun seni zorunlu tutmuyor, ama istersen yapabiliyorsun yani.

Şahsen Witcher 3 oynarken normal modda oynadığım için oyunun çok büyük bir kısmını neredeyse hiç craft yapmadan oynamıştım. Tabii en zorda oynayanlar için kılıca sürülen yağlar ve craft edilen iksirler olmazsa olmaz oluyor. Bana göre Cyberpunk için de aynısı geçerli. Eğer uğraşmak istemiyorsan oyun seni zorunlu tutmuyor, ama istersen yapabiliyorsun yani.
Anladım yapısı güzel görünüyor. Listeye bunu da ekledim.

Fallout Serisi (Fallout 3 - Fallout New Vegas - Fallout 4) : Burada özellikle New Vegas'ı tavsiye ederim.

Metro Sersisi (Metro 2033 - Metro Last Light - Metro Exodus) :

S.T.A.L.K.E.R Serisi ( S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat)

Ek olarak S.T.A.L.K.E.R Anomaly'i kesinlikle tavsiye ederim. Fan yapımı olarak Standalone şeklinde yayınlandı. Ama orijinal oyundan kat be kat daha iyi. Bir iki videosuna bakın, farkı göreceksinizdir.

Fallout Serisi (Fallout 3 - Fallout New Vegas - Fallout 4) : Burada özellikle New Vegas'ı tavsiye ederim.

Metro Sersisi (Metro 2033 - Metro Last Light - Metro Exodus) :

S.T.A.L.K.E.R Serisi ( S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat)

Ek olarak S.T.A.L.K.E.R Anomaly'i kesinlikle tavsiye ederim. Fan yapımı olarak Standalone şeklinde yayınlandı. Ama orijinal oyundan kat be kat daha iyi. Bir iki videosuna bakın, farkı göreceksinizdir.
The Outer Worlds
Borderlands serisi
Far Cry serisi
Outriders
Division
Fallout kıyamet sonrası oyun
Mass effect uzay temalı
Stalker Chernobilde geçiyor
Deus ex gelecek dünyamızda geçiyor cyberpunk temalı
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Oyunları inceleyeyim. Fiyatları uygun olanlardan başlarım artık.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Oyunları inceleyeyim. Fiyatları uygun olanlardan başlarım artık.
Fiyatı uygun çokta bişey kalmadı Fallout ve Stalker fena zamlanmış

Tavsiyyem crackla ilgili sorunun yoksa Fallout New vegası crack indirmen. Böylece dlc lerede erişe bilirsin. Oyunu modlarla oynamanı tavsiye ediyorum ve bir çok mod dlc leri talep ediyor. Dlc leride oyun kadar pahalı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı