Silicon Power 2 TB M.2 SSD alınır mı?

Bütçe
2500
Bu SSD alınır da önemli olan kullanım amacınız. QLC mimariye sahip olan bir SSD, TLC'ye göre daha çabuk aşınıyor. Eğer uzun süreli SSD'yi zorlayacak işler yapacaksanız 1TB TLC modellere bakın derin. Eğer sadece oyun depolayacak, günlük işlerde kullanacaksanız bir sorun çıkartmaz. 530 TB veya 5 yıl garantisi bulunuyor. Kendim de kullanıyorum.

Bu SSD alınır da önemli olan kullanım amacınız. Qlc mimariye sahip olan bir SSD, TLC'ye göre daha çabuk aşınıyor. Eğer uzun süreli SSD'yi zorlayacak işler yapacaksanız 1TB TLC modellere bakın derin. Eğer sadece oyun depolayacak, günlük işlerde kullanacaksanız bir sorun çıkartmaz. 530 TB veya 5 yıl garantisi bulunuyor. Kendim de kullanıyorum.

Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim. Oyun ve günlük işler için kullanacağım.

@Süleyman Yusuf

Trendyol'da "garanti süresi5 yıl garanti veya 3600TBW TBW3600TB" olarak yazıyor.

Son düzenleme:
Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim. Oyun ve günlük işler için kullanacağım.

@Süleyman Yusuf

Trendyol'da "garanti süresi5 yıl garanti veya 3600TBW TBW3600TB" olarak yazıyor.
1657307605389.png

Ben Trendyol'dan değil kendi sitesinden edindiğim bilgiye göre söylüyorum.

US70 olan modelin 3600TB yazım ömrü garantisi var.

1657307640869.png

Kaynak:
1657307666959.png

Geri
Yukarı