Silicon Power Slim S57 240 GB Nasıldır?

@hakan yaeger SSD'lere fısıldayan adam yardımcı olacaktır. :) bahsettiğiniz SSD'nin satışını göremedim ayrıca Türkiye'de.

Bende kendim satın almadım :D laptopum yavaş diye bir bilgisayarcıya götürüp SSD takdırdım hiç öyle özel bir istek olmadı bir tek

Corsair MP510 240GB​

İstemiştim ama laptopa takılmaz dedi :D iyi kazıkladı sanırım beni.

MP510 bir NVMe SSD. Cihazınızda PCI-E portu varsa takabilirsiniz rahatlıkla. Bilgisayarcılara falan gitmeyin böyle basit işler için hocam. SSD takmak en basit işlerden birisi. Bilgisayarcılar bilerek kazıklamak istiyorlar sizi. 250 TL'lik SSD taktıracaksınız mesela. Kendisi de 100 TL alıyor oldu 350 TL masraf. O SSD'yi kendiniz de takabilirsiniz kolayca. 100 TL kazık yemiş oluyorsunuz böylece. Bu bir örneği. :)

Bahsettiğiniz SSD güzel bir SSD değil bu arada. Kalitesiz bir model. Bütçe belirtirseniz daha iyi bir şeyler önerelim size. :)

MP510 bir NVMe SSD. Cihazınızda PCI-e portu varsa takabilirsiniz rahatlıkla. Bilgisayarcılara falan gitmeyin böyle basit işler için hocam. SSD takmak en basit işlerden birisi. Bilgisayarcılar bilerek kazıklamak istiyorlar sizi. 250 TL'lik SSD taktıracaksınız mesela. Kendisi de 100 TL alıyor oldu 350 TL masraf. O SSD'yi kendiniz de takabilirsiniz kolayca. 100 TL kazık yemiş oluyorsunuz böylece. Bu bir örneği. :)

Bahsettiğiniz SSD güzel bir SSD değil bu arada. Kalitesiz bir model. Bütçe belirtirseniz daha iyi bir şeyler önerelim size. :)

Hocam bu bilgisayar 10 yıllık bir alacağım yenı PC şu an para biriktiriyorum bir 10bin TL oldu.
Komik olansa o adamın yanında çalışıyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı