Silicon Power SSD alınır mı?

Bütçe
420
Alınmaz Samsung adlink Kingston Gigabyte gibi markalara yonelin.

Sırf silicon marka diye :D

Alınmaz Samsung adlink Kingston Gigabyte gibi markalara yonelin. Demişsiniz tamamdır sizin söylediğiniz SSD'lerin fiyatları 500 TL bandında yoksa bende sistemimde Kingston A2000 500GB kullanıyorum arkadaş bütçesini 420 TL olarak belirtmiş.

Alınmaz Samsung adlink Kingston Gigabyte gibi markalara yonelin. Demişsiniz tamamdır sizin söylediğiniz SSD'lerin fiyatları 500 TL bandında yoksa bende sistemimde Kingston A2000 500GB kullanıyorum arkadaş bütçesini 420 TL olarak belirtmiş.
Patriot Burst alsın o zaman? Berbat ötesi bir SSD almaktan iyidir. Ayrıca bu SSD aynı JD hiçbir farkı yok, arkadaş şöyle:

"JD SSD alınır mı?"

bir konu açsaydı gülücüklere boğup eşek eşek diye dalga geçecektiniz. Lütfen, karşınıza gelen SSD hakkında bir bilginiz yoksa cevap vermeyin. Konu sahibini yanlış yönlendirmiş oluyorsunuz.

Çok klişe olacak ama 30 TL aşabilir misin?
:)

Arkadaşın dediği gibi önerimdir Patriot markası Hikvision 480GB SSD Disk SATA 3 HS - SSD - C100/480G Hepsiburada'da 50 TL kupon ile 390 TL'ye geliyor lütfen önerdiğim SSD'ye çamur atmayın 120 GB modelini laptopumda 1.5 yıldan fazla zaman kullandım.

Patriot Burst alsın o zaman? Berbat ötesi bir SSD almaktan iyidir. Ayrıca bu SSD aynı JD hiçbir farkı yok, arkadaş şöyle:

"JD SSD alınır mı?"

Bir konu açsaydı gülücüklere boğup eşek eşek diye dalga geçecektiniz. Lütfen, karşınıza gelen SSD hakkında bir bilginiz yoksa cevap vermeyin. Konu sahibini yanlış yönlendirmiş oluyorsunuz.

SSD hakkında oek bir bilgim olmasaydı sistemimde neden Kingston A2000 kullanayım?

Arkadaşın dediği gibi önerimdir Patriot markası Hikvision 480GB SSD Disk SATA 3 HS - SSD - C100/480G Hepsiburada'da 50 TL kupon ile 390 TL'ye geliyor lütfen önerdiğim SSD'ye çamur atmayın 120 GB modelini laptopumda 1.5 yıldan fazla zaman kullandım.
:)

Ben burada SSD'lere çamur atmıyorum. Gerçekleri söylüyorum. Attığınız SSD Silicon Power kadar kötü olmasa da bilinen özellikleri kötü. Kötü bir kontrolcüsü var, yine DRAM veya HMB bulundurmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı