Silikonsuz Bluetooth kulaklık önerisi

Berkeed

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Şu anda Anker Soundcore Life Q10 kullanıyorum ancak otobüste veya dışarıda çok bunaltıyor. Ayrıca yatarken kullanamama gibi sorunlar da cabası. Bu sorunlardan dolayı şu anki kulaklığıma ek olarak bir kulak içi kulaklık almak istiyorum. Silikonsuz tercih ediyorum çünkü kulak egzamam var. Bütçem 500-600 TL civarı. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba. Şu anda Anker Soundcore Life Q10 kullanıyorum ancak otobüste veya dışarıda çok bunaltıyor. Ayrıca yatarken kullanamama gibi sorunlar da cabası. Bu sorunlardan dolayı şu anki kulaklığıma ek olarak bir kulak içi kulaklık almak istiyorum. Silikonsuz tercih ediyorum çünkü kulak egzamam var. Bütçem 500-600 TL civarı. Şimdiden teşekkür ederim.
Şuan 500-600 TL yerine para biriktirip benimde almak istediğim
'ı alabilirsin.

Çok iyi ama arada fiyat olarak uçurum var. Maalesef bir kulaklığa 2000 TL verecek bir durumum yok. Ayrıca para biriktirmeye başlasam bile bu ekonomide fiyatının sabit kalacağı garantisi de yok.

Ayrıca vaktiniz varsa Enes Özen'in kulaklık incelemeleri videolarını izlemenizi tavsiye ederim.

Ayrıca vaktiniz varsa Enes özen'in kulaklık incelemeleri videolarını izlemenizi tavsiye ederim.

Attığınız kulaklık silikonlu.

Attığınız kulaklık silikonlu.
Çok pardon,düzenliyorum.

Çok pardon, düzenliyorum.

Air 3 hep yazılmış aklımı çeliyor.

bende de aynı q 10 var ve bende silikonsuz arıyorum 1300e wave 300 vardı fakat nedense o kadar vermeyi düşünmedim telefonla konusmada bağlantıda sorun cıkarmayan ne vardır acaba

Geri
Yukarı