Silindikten sonra bilgisayarı tekrar açınca geri gelen dosya

Yahya BA.

Centipat
Başlıkta da söylemiş olduğum gibi böyle bir sorunla karşı karşıyayım. Dün MSI resmi sitesinden Dragon Center'ı indirdim ancak bir türlü kurulum bitmedi. Bende daha sonra Dragon Center'a ait tüm dosyaları sildim. Lakin bilgisayarı açtığımda ekrana bir hata çıkıyor ve o dosya tekrar yerine geliyor. Bunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. (görselleri bırakacağım).

Ekran Görüntüsü (76).png

Ekran Görüntüsü (77).png

Kurulumun tamamlanmasını beklemeliydiniz. Bu tip kurulumlarda donma olabiliyor.

Görev Yöneticisi>Başlangıç sekmesine gelip belirtilen dosyanın başlangıcını devre dışı olarak ayarlayın.

Görev Yöneticisi>Başlangıç sekmesine gelip belirtilen dosyanın başlangıcını devre dışı olarak ayarlayın.
Dediğiniz gibi yaptım hocam lakin onu burdan tamamen yok edemiyorum hala orda .

Ama yine de teşekkür ederim en azından bilgisayarda varlığını sürdürsede bilgisayarı açtığımda ekranda böyle bir hata olmuyor .Teşekkür ederim .Ben rar yapıp silmiştim yine gelmişti , sonra unlocker indirip silmeyi denedim . Çalıştır a regedit yazıp ordan bulup silmeyi ble denemiştim ama bilgisayarı açınca tekrar yerine yükleniyor ve hata geliyordu. bu sefer hiç silmedim ama hata gelmiyor dosya bilgisayarda duruyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (78).png
    Ekran Görüntüsü (78).png
    66 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Dediğiniz gibi yaptım hocam lakin onu burdan tamamen yok edemiyorum hala orda .

Ama yine de teşekkür ederim en azından bilgisayarda varlığını sürdürsede bilgisayarı açtığımda ekranda böyle bir hata olmuyor .Teşekkür ederim .Ben rar yapıp silmiştim yine gelmişti , sonra unlocker indirip silmeyi denedim . Çalıştır a regedit yazıp ordan bulup silmeyi ble denemiştim ama bilgisayarı açınca tekrar yerine yükleniyor ve hata geliyordu. bu sefer hiç silmedim ama hata gelmiyor dosya bilgisayarda duruyor.
Unlocker'ın silememiş olması çok ilginç. En inatçı dosyalarda bile imdadıma kendisi yetişir ama, bir de şimdi deneyin silmeyi isterseniz, eğer çağırdığı bir dizin varsa o dizin başlamayacağı için silebilir belki.

Unlocker'ın silememiş olması çok ilginç. En inatçı dosyalarda bile imdadıma kendisi yetişir ama, bir de şimdi deneyin silmeyi isterseniz, eğer çağırdığı bir dizin varsa o dizin başlamayacağı için silebilir belki.

Yo unlocker ile silmiştim ama başlangıçtan devre dışı bırakmadığım için geri oraya yükleniyordu sanırım internet üzerinden indiriyor ve ekranda hata çıkıyordu. Şimdi unlocker ile sildim bir sıkıntı yok bilgisayarı yeniden de başlattım devre dışı olduğu için bir şey olumuyor. Sorun çözüldü diyebilirim teşekkür ediyorum. Görev yöneticis Başlangıştan onu atmamın bir yolu yok değil mi format atmam gerekiyor. Formatta atmak istemiyorum açıkcası çok fazla dosyayı yedeklemem gerekecek.

Yo unlocker ile silmiştim ama başlangıçtan devre dışı bırakmadığım için geri oraya yükleniyordu sanırım internet üzerinden indiriyor ve ekranda hata çıkıyordu. Şimdi unlocker ile sildim bir sıkıntı yok bilgisayarı yeniden de başlattım devre dışı olduğu için bir şey olumuyor. Sorun çözüldü diyebilirim teşekkür ediyorum. Görev yöneticis Başlangıştan onu atmamın bir yolu yok değil mi format atmam gerekiyor. Formatta atmak istemiyorum açıkcası çok fazla dosyayı yedeklemem gerekecek.
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs Yolunu izleyip orada mevcutsa kısayolu kaldırabilirsiniz son çare olarak.

C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs Yolunu izleyip orada mevcutsa kısayolu kaldırabilirsiniz son çare olarak.
Maalesef orada gözükmüyor.
Peki ben aslında dragon center ı tekrar indirmek istiyorum bunu defalarca denedim ama bir türlü kurulum bitmiyor bilgisayarda oyun oynamadığım zamanlarda silent moda almak istiyorum hem fazla güç harcamaktan hemde fan seslerinden kurtulabilmek istiyorum. Ben direk dragon center indir yazarark indiriyordum. Bunu msi ın sitesinden kendi anakrtımı seçip driver gibi ordan mı bulmam gerekiyor acaba rica etsem dragon center ı indirip kurabileceğim bir link atabilir misiniz ?
Anakartım: Msi B450 Gaming Plus Max

Son düzenleme:
IObit kullanarak o dosyaları silebilirsiniz biz kuzenimin PCsinde virüslü dosyayı yüklemiştik bilmiyoruz tabii virüslü olduğunu işte IObit yükledik dosyayı seçtik sildik :)

IObit kullanarak o dosyaları silebilirsiniz biz kuzenimin PCsinde virüslü dosyayı yüklemiştik bilmiyoruz tabii virüslü olduğunu işte IObit yükledik dosyayı seçtik sildik
Aslında sorun çözüldü . Dragon center ı yüklediğimde yüklemenin bittiğine dair bir işret çıkmıyorudu bende yüklenmiyor sanıyordum windows tuşuna basınca orada dragon center gördüm ve yönetici olarak çalıştırdım. Sorun çözüldü ve yüklendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı