Çözüldü Silinemeyen virüslü uygulama nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

t_h42

Picopat
Daha fazla  

Bu konudaki uygulama yüklendi crack bir oyun indirirken (eski oyundu korsana karşıyım).

Silmeye çalışıyorum silemiyorum bir türlü. Çünkü uygulamayı Görev Yöneticisi'nden sürekli durdurmaya çalışsam bile anında çalışmaya devam ediyor.

Yardım ederseniz çok sevinirim. CPU'mu canavar gibi hüpletiyor % olarak.

Çözüm
Arkadaşlar Güvenli Moda aldım bilgisayarı. Güvenli modda nedense o uygulama çalışmadı. Çalışmadığını görünce dosya konumundan direkt sildim. Güvenli moddan çıkarıp Görev Yöneticisini de kontrol ettiğimde o uygulama çalışmıyordu.

Başka bir yere gizlenmediyse silindi. İleride başka bir durumla karşılaşırsam güncellerim konuyu. Çözüm işaretleyebilirsiniz.

Bu konudaki uygulama yüklendi crack bir oyun indirirken (eski oyundu korsana karşıyım).

Silmeye çalışıyorum silemiyorum bir türlü. Çünkü uygulamayı Görev Yöneticisi'nden sürekli durdurmaya çalışsam bile anında çalışmaya devam ediyor.

Yardım ederseniz çok sevinirim. CPU'mu canavar gibi hüpletiyor % olarak.

Format en net ve temiz yol. Ya da MBAM kasperskya bak.

Hocam bu konuda yapacağınız çok fazla bir seçenek yok. İki seçeneğiniz var. Birincisi; kaspersky free indirin ve kapsamlı bir tam tarama gerçekleştirin. Virüsü bulup silerse ve sonrasında aynı sorun meydana gelmezse işe yaramış demektir. Olmadı ikinci yola başvuracaksınız, temiz bir format.

Arkadaşlar Güvenli Moda aldım bilgisayarı. Güvenli modda nedense o uygulama çalışmadı. Çalışmadığını görünce dosya konumundan direkt sildim. Güvenli moddan çıkarıp Görev Yöneticisini de kontrol ettiğimde o uygulama çalışmıyordu.

Başka bir yere gizlenmediyse silindi. İleride başka bir durumla karşılaşırsam güncellerim konuyu. Çözüm işaretleyebilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı