Çözüldü Silinen Birimden Veri Kurtarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zfryvs

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,
Taşınabilir hard diskimi disk yönetimi üzerinden yanlışlıkla sildim. Verileri kaybetmekten korktuğum için tekrar yeni birim oluşturmadım. Disk yönetiminde siyah gözüküyor. Hiçbir veri kaybı olmadan verilerimi nasıl getirebilirim? İnternet üzerinde çok fazla program var. Sağlıklı çalışan, ücretsiz veri kurtarma programı tavsiyeniz var mı? Bu konuyla ilgili en son 2013'te biri sorun yaşadığı için tekrar konu açtım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi günler! =)

Çözüm
Ü
Active@ Partition Recovery ile daha önce birim kurtarma yaptım. Bu aşamada zaten data kurtarma değil bölüm kurtarma uygulamalarına yönelmenize daha doğru olur. Diski sildikten sonra hiçbir şekilde kurcalamayın bahsettiğim programın tam sürümünü kurun (tam sürüm olduğundan emin olun) sonra diskinizi bağlayıp birim kurtarma seçeneğini çalıştırın.
Merhaba arkadaşlar,
Taşınabilir hard diskimi disk yönetimi üzerinden yanlışlıkla sildim. Verileri kaybetmekten korktuğum için tekrar yeni birim oluşturmadım. Disk yönetiminde siyah gözüküyor. Hiçbir veri kaybı olmadan verilerimi nasıl getirebilirim? İnternet üzerinde çok fazla program var. Sağlıklı çalışan, ücretsiz veri kurtarma programı tavsiyeniz var mı? Bu konuyla ilgili en son 2013'te biri sorun yaşadığı için tekrar konu açtım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi günler! =)

Benim açtığım konu var ona bir bakabilir misiniz belki işinizi görür bende sizin gibi birimleri kurcalarken uçurdum diski 650 GB veriyi geri getirdim.

Active@ Partition Recovery ile daha önce birim kurtarma yaptım. Bu aşamada zaten data kurtarma değil bölüm kurtarma uygulamalarına yönelmenize daha doğru olur. Diski sildikten sonra hiçbir şekilde kurcalamayın bahsettiğim programın tam sürümünü kurun (tam sürüm olduğundan emin olun) sonra diskinizi bağlayıp birim kurtarma seçeneğini çalıştırın.

Çözüm
Benim açtığım konu var ona bir bakabilir misiniz belki işinizi görür bende sizin gibi birimleri kurcalarken uçurdum diski 650 GB veriyi geri getirdim.

Recovery MY files programını satın almışsınız. Ben ücretsiz arıyorum. Teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Restorer Ulimate Demo sürümünü indiriyor. Demo sürümü verilerimi kurtarmak için yeterli mi? Dediğim gibi ücretsiz ve düzgün çalışan bir uygulama arıyorum.

Deneyeceğim. Teşekkür ederim.
Active@ Partition Recovery ile verileri görüyorum. Hangisi ile kurtarmam gerek?
bu elimdeki ikinci harddisk disk2. Kaybolan harddisk disk yönetiminde disk1de görünüyor. Yani verileri yeni harddiske atıyorum. Acil cevap verirseniz çok sevinirim? SOS
Active@ Partition Recovery ile verileri görüyorum. Hangisi ile kurtarmam gerek?
bu elimdeki ikinci harddisk disk2. Kaybolan harddisk disk yönetiminde disk1de görünüyor. Yani verileri yeni harddiske atıyorum. Acil cevap verirseniz çok sevinirim? SOS
Belirttiğiniz programı kullanarak dosyaları gördüm. Hangi seçenekle başka diske yazmalıyım?
2. seçeneği seçerek bu programla bütün verilerimi (1.5TB) kurtardım. Herkese teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    16,4 KB · Görüntüleme: 59
  • Adsız.png
    Adsız.png
    16,4 KB · Görüntüleme: 60
  • Adsız.png
    Adsız.png
    16,4 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:

Yeni konular