Silinen dosyaları geri getirme

al capone

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yanlışlıkla çok önemli klasörümü sildim ve sistem geri yükleme yaptım. Bazı programlar kullandım yine de fayda etmedi. Sizin önerebileceğiniz bir çözüm var mı?

Kullandığım programlar:
  • Recuva
  • MiniTool Power Data Recovery
  • 7-Data Recovery Suite
  • Restorer Ultimate

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem geri yükleme klasörleri geri getirmez zaten, programlar ve driverlar üzerinde etkili.
Ne kadar işlem yaparsan o kadar silinen klasörün eski adresi üzerine dosya ekleme riskini arttırırsın. O yere kayıt yapılırsa zaten geri getirmen çok daha zor olur.

İmkan varsa başka bilgisayara ikincil HDD olarak bağlayıp kurtarma işlemi yap, çıkan dosyaları gene aynı HDD'e kaydetme.(ilk paragraftaki sebepten)

Sistem geri yükleme klasörleri geri getirmez zaten, programlar ve driverlar üzerinde etkili.
Ne kadar işlem yaparsan o kadar silinen klasörün eski adresi üzerine dosya ekleme riskini arttırırsın. O yere kayıt yapılırsa zaten geri getirmen çok daha zor olur.

İmkan varsa başka bilgisayara ikincil HDD olarak bağlayıp kurtarma işlemi yap, çıkan dosyaları gene aynı HDD'e kaydetme.(ilk paragraftaki sebepten)
2. bir bilgisayarım yok bulamam da şuan zaten başka bir çözüm yolu yok mu çok önemliydi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı