Silinen dosyaları geri getirme

solace

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar çok büyük yardıma ihtiyacım var. Bugün babam için yeni bir laptop aldık ve işi gereği bir süredir benim bilgisayarımı kullanıyordu döküman yazmak için vs. benim bilgisayarımda bulunan dosyalarını daha kolay aktarsın diye masaüstünde dağınık halde bulunan babama ait dosyaları tek bir klasörde toplayıp taşınabilir bir diske atıp yeni bilgisayara yüklemek için yeni bir klasör açıp babama ait dosyaların hepsini bu klasöre yükledim fakat yanlışlıkla bu toplamak istediğim klasörü kesmek yerine sildim ve dosya boyutu yaklaşık 10GB civarında olduğundan dolayı geri dönüşüm kutusunda saklamak yerine kalıcı olarak sildi ve içinde çok önemli belgeler mevcuttu. Bunun üzerine sistem geri yükleme noktasından yaklaşık 4 saat öncesinin geri yükleme noktasına geri yükledim bilgisayarı fakat silinen dosyalar yerinde yoktu. Şu an bu dosyaları geri getirmek için ne yapabilirim sizce? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı