Silinen e-posta'ya bağlı Rockstar hesabına girilemiyor

erdemerendincer

Decapat
Daha fazla  
1 sene önce kullanmadığım bir e-postamı sildim fakat o e-posta Rockstar hesabıma bağlıymış. Rockstar hesabıma giriş yapmayı denediğimde hesap bulunamadı diyor. Bilgileri doğru yazdığıma eminim. E-postayı sildiğim için mi böyle bir hata veriyor yoksa hesabım çalınmış vs. olabilir mi? Ticket attım hesabımın benim olduğunu onaylamak için birkaç soru sordular. Sorularda en son e-postanı ne zaman değiştirdin vardı bende hiç değiştirmedim dedim fakat yakın zamanda değiştiğini ve benim hesap sahibi olmadığımı söyleyip ticketı kapattılar.

G.O hesap gitmiş hesaptaki oyun ya da oyunlar doğrudan Rockstar Launcher'den mi aldınız yoksa Steam Epic Games'e falan mı bağlıydı.

Bunlar hesabın senin olduğunu doğrulamak için yeterli bilgiler bir daha ticket aç uraşmamak falan için öyle demişlerdir Rockstar'ın ticket sistemi çok kötü maalesef.

Bunlar hesabın senin olduğunu doğrulamak için yeterli bilgiler bir daha ticket aç uraşmamak falan için öyle demişlerdir Rockstar'ın ticket sistemi çok kötü maalesef.

Gerçekten de öyle 1 aydır cevapsız kalan ticketım bile var aynı konu için 5-6 tane ticket açmam gerekti iletişime geçmek için saçmalık. Teşekkürler dostum.

İstersen ilk önce Epic Games'ten ticket aç durumu anlat hesabı vermiyorlar falan de bu tür durumlarda bir tane ticket kodu gibi bir şey veriyorlar onunla birlikte rockstara ticket aç belki öyle verirler hesabı.

İstersen ilk önce Epic Games'ten ticket aç durumu anlat hesabı vermiyorlar falan de bu tür durumlarda bir tane ticket kodu gibi bir şey veriyorlar onunla birlikte rockstara ticket aç belki öyle verirler hesabı.

Deneyeceğim şimdi teşekkürler.

Adamlara daha çok ısrar ettim ve değiştirdiler e-postamı. Gerçekten de uğraşmamak için geçiştirmişler. Saçmalık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı