Çözüldü Silinen Google adresi başkası tarafından alınabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

anasadre

Centipat
Daha fazla  
Kullanmadığım ama önceden başkalarıyla mailleştiğim bir Google hesabı var onu tamamiyle sileceğim. Ben sildikten sonra o Google adresi başkası tarafından alınabilir mi?

Merhaba anasadre, evet siz bir Google hesabı sildikten sonra o adres başkası tarafından alınabilir. Google hesapları sildikten sonra 180 gün bekledikten sonra yeniden kullanılabilir hale getirir. Bu süre icinde hesap sahibinin hesabı geri alma şansı vardır.180 gün geçtikten sonra hesap başası tarafından kullanılabilir.

Merhaba anasadre, evet siz bir Google hesabı sildikten sonra o adres başkası tarafından alınabilir. Google hesapları sildikten sonra 180 gün bekledikten sonra yeniden kullanılabilir hale getirir. Bu süre icinde hesap sahibinin hesabı geri alma şansı vardır. 180 gün geçtikten sonra hesap başası tarafından kullanılabilir.

Hayır neden ben eski mail hesabımı alamıyorum. 2 yıl geçti üstünden ve alamazsınız diyor.

Merhaba zayedfadi, 180 gün geçmistir o zaman başka biri hesabınızı almıştır.
Screenshot 2023-11-01 at 00.04.25.png

hani almıştı bay çok bilmiş.

Screenshot 2023-11-01 at 00.05.11.png

Alttaki yeni hesap açmaya çalıştığımda verilen hata üstteki giriş yapmaya çalıştığımda verilen hata.

Kendini Google yetkilisi sanma çocuk.

Merhaba zayedfadi, girdiğiniz e-posta adresini başka bir e-posta sağlayıcısında arayın. E-posta adresinin zaten başka bir hesapta kullanılıyor olabilir o yüzden farklı bir e-posta adresi kullanmayı deneyin.

Merhaba zayedfadi, girdiğiniz e-posta adresini başka bir e-posta sağlayıcısında arayın. E-posta adresinin zaten başka bir hesapta kullanılıyor olabilir o yüzden farklı bir e-posta adresi kullanmayı deneyin.

Hayır neden ben eski mail hesabımı alamıyorum. 2 yıl geçti üstünden ve alamazsınız diyor.
Sana şöyle açıklayayım 2 yıl boyunca kullanılmayan Google hesabın etkin olmayan hesap olarak kabul edilir ve silinir. Bu hesabınızın tüm içeriğinin dahil olmak üzere e-postalarınız, dosyalar, takvim etkinlikleri ve daha fazlasının silinmesi anlamına gelir. Anladın mı?

Son düzenleme:
Merhaba anasadre, evet siz bir Google hesabı sildikten sonra o adres başkası tarafından alınabilir. Google hesapları sildikten sonra 180 gün bekledikten sonra yeniden kullanılabilir hale getirir. Bu süre icinde hesap sahibinin hesabı geri alma şansı vardır. 180 gün geçtikten sonra hesap başası tarafından kullanılabilir.

Nasıl alabiliyor anlamadım? Maildeki sildiğim bilgilerin başkasının eline geçeceği anlamına mı geliyor bu?

Nasıl alabiliyor anlamadım? Maildeki sildiğim bilgilerin başkasının eline geçeceği anlamına mı geliyor bu?

Dinleme şunu, ben o sildiğim hesabı geri alabilmek için ne çektim. Gelmiş alabilirsin diyor. Google yetkilisi ile de konuştum o alamazsın dediler ve başkası da o hesabı alamaz dediler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı