Silinen hesabın geri açılması

• Konuyu başlatan Unsal Mehmet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 752
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
U

Unsal Mehmet

Ziyaretçi
@Murat5038 Beni biliyorsunuz siz, hesabımı bugün kapattınız(yetkililerden birisi kim bilmiyorum 30 günlük cezamda yeni sona ermişti) yardımcı olamaz mısınız bu hesap konusunda bazı itiraz ettiğim şeyler oldu konu açtım falan, Facebook sayfasından Youtube'dan da engellediniz olmuyor böyle?

Bundan sonra konumu silin vs. gibisinden konu açmayacağım silinen hesabımı lütfen geri açın! @Ali Güngör @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Yetkili olmadığımdan yardımcı olamam. Ancak şunu belirteyim silinen hesap geri alınamaz, bu hesaptan devam edin.
Bütün konular suya gitti ya :( Silme işiyle yetkili olanlar kim? Facebook'tan engel kaldırın dedim konu açtım hem ceza verdi yetkili olan arkadaş olmaz ki böyle.
Hocam o değilde şurda 2 derdimizi belirttik hesap güm! Konu sildirmek için talepte bulunmuştum silinmez dediler ama önceden silinmişti? Yok mu burada bir tezatlık. Hesabım kural gereği mi geri alınamaz yoksa silindiğinden dolayı gittiği için mi? Bari Facebook ve Youtube'dan engel kaldırılsın oradan da engel yedik. @Recep Baltaş @MF @Ali Güngör @Asım Demir ...

Herşey Windows 10'u kötülediğimi sanıp beni yanlış yorumlayan @THE_MILLER ile başladı sağolsun. :)

Technopatı Seviyoruz.

Silindiği için.
Eski hesaptaki konular duruyor ama silinmesi gerekmez mi? Konular durduğuna göre o zaman o hesaptaki beğenileri, mesajları ve rütbe vs.'yi buraya aktaralım rica ediyorum lütfen, rütbem şuan Yoctopat :( mümkünse aktaralım verileri.
(tahminimce 460 mesaj 58 beğeni vardı)

Hayır spam olmadıkça silinmez. Konular birleştirilemez.

Peki facebook ve youtube'dan engel kaldırılmayacak mı? Kaç kere belirtmiştim, facebook ve youtube sayfalarından da engellenmiştim ama dikkate alan yok hocam!

Evet Hocam ama Recep Hocam ilgilenmiyor .
Bir sorum olacak şimdi bu sitede hangi yetkililer ne yapabilir? Görevleri, yetkisi nelerdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı