Silinen Recovery Bölümünü Geri Getirmek

halimali58

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selamlar .
Öncelikle böyle güzel işler yaptığınız için sistem yöneticiye ve emeği geçenlere teşekkür ederim.
Benim sorunum şu:
Asus x550vx (Windows 10 64 bit ) laptop 5 ay önce aldım ve fabrika ayarlarına çevirmek istedim ve bir yere kadar geldi ve kaldı. Araştırdım ve recovery silinmiş olduğu genelde söylenendir.
Garantili olmasına rağmen kendim windows 10 kurdum ve bütün hard disk formatladım. Bunun üzerine ben o silinen RECOVERY dosyasını geri getirebilir miyim? Maksadım fabrika ayarlarını geri kurmak. :( Ve garantisini devam ettirmek.
Sizden ricam bana yardımcı olabilir misiniz?
İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selamlar .
Öncelikle böyle güzel işler yaptığınız için sistem yöneticiye ve emeği geçenlere teşekkür ederim.
Benim sorunum şu:
Asus x550vx (Windows 10 64 bit ) laptop 5 ay önce aldım ve fabrika ayarlarına çevirmek istedim ve bir yere kadar geldi ve kaldı. Araştırdım ve recovery silinmiş olduğu genelde söylenendir.
Garantili olmasına rağmen kendim windows 10 kurdum ve bütün hard disk formatladım. Bunun üzerine ben o silinen RECOVERY dosyasını geri getirebilir miyim? Maksadım fabrika ayarlarını geri kurmak. :( Ve garantisini devam ettirmek.
Sizden ricam bana yardımcı olabilir misiniz?
İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
tüm diski formatladıysan maalesef gelmez ama kendin ona uygun windows 10 kurduysan ( home, pro) gibi lisanslını otomatik olarak giricektir. Garanti sorunu teşkil etmez yazılım.

Geri
Yukarı