Çözüldü Silinen ve sıfırlanmış telefondan rehber nasıl kurtarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JusticeLight20

Hectopat
Arkadaşlar selam, çok kötü bir şey yaptım. Babamın eski telefonundaki rehberleri Google hesabına aktardım sandım sonra telefonu sıfırladım. Sonra yeni telefona geçirecek iken rehberdeki kişilerin Google'a aktarılmadığını gördüm. WhatsApp falan her şey eski telefonda sıfırlandı. Alternatif olarak nasıl telefonun rehberini kurtarabilirim? Başka bir yol var mı?

Telefonda önceden yedekleme yapılmış olabilir. Yedekleme seçeneklerine bir göz atın. Eğer yedekleme yoksa Google ile senkronizasyon yapmayı deneyin. Ayarlar > Hesaplar ve Senkronizasyon bölümünden Google hesabınıza bakarak verilerinizi geri yükleyebilirsiniz.

Telefonda önceden yedekleme yapılmış olabilir. Yedekleme seçeneklerine bir göz atın. Eğer yedekleme yoksa Google ile senkronizasyon yapmayı deneyin. Ayarlar > Hesaplar ve Senkronizasyon bölümünden Google hesabınıza bakarak verilerinizi geri yükleyebilirsiniz.
Teşekkürler hocam, ancak yeni cihaz full senkronize ve hiç yedekleme bulamadım

Bir deneyin belki ummadığınız aksine yedekleme yapmıştır.

Hocam vallahi sağ olun. Dediğiniz gibi 2-3 gün önce babamın bir Gmail hesabı kişileri yedeklemiş. Sayenizde rehberi geri getirebildik. Çok teşekkür ederim. Sorun çözülmüştür. Ancak meraktan bir şey sormak istiyorum, ben Google senkronizasyonlarını yeni telefonda denediğimde hiçbir yedekleme ve senkronizasyon verisi ile karşılaşmadım ancak eski telefonda tekrar Google hesabını kurduğumda bir yedekleme verisi buldum. Vallahi bir garip. Şans eseri hallettik. Bunun sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı