Silinen video dosyasını veri kurtarma programında kurtarmama rağmen video açılmıyor

KenanKomutan1453

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel core i7-4770 - intel hd graphics 4600 - 16gb ram 1600mhz - 1TB Hdd - 256 gb ssd - dvd-r okuyucu [harici] - windows 10 single language 22H2
Birkaç hafta önce bir video çekmiştim. Sonra hiçbir işe yaramaz diye silmiştim. Çöp Kutusun'un özelliklerinden çöp kutusuna kaydetmeyip direkt silmesini ayarlamıştım. Sonra pişman oldum recover veri kurtarma programı ile video dosyasını kurtardım fakat dosyayı açınca dosya bozuk veya hatalı sorunu yaşıyorum. Bu videoyu nasıl tekrardan çalışır hale getirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurtarılan dosyanın boyutunu kontrol etmeniz gerekiyor. Dosyanın boyutu doğru değilse, dosya tam olarak kurtarılmamış olabilir veya hasar görmüş olabilir.

Kurtaran program iyi kurtaramamış olabilir. Başka uygulama denemek gerek ama diske de veri yazılmamış olmalı. Recover my files iyi bir programdı yanlış hatırlamıyorsam.

Kurtarılan dosyanın boyutunu kontrol etmeniz gerekiyor. Dosyanın boyutu doğru değilse, dosya tam olarak kurtarılmamış olabilir veya hasar görmüş olabilir.

Hocam 260 Bayt yazıyor boyutunda normal midir?

silmeden önceki boyuta göre oluyor. Mesela silmeden önce 500 bayttı kurtarınca 260 Bayt olmuş.
bu kurtarılan dosyanın verilerinin hasar gördüğünü gösteriyor.

Peki hocam düzeltme ihtimalim yok mu?

Geri
Yukarı