Silinmeyen Acronis Backup dosyası

SafderunTR

Hectopat
Öncelikler merhaba. Acronis ile c: Diskimin (SSD) yedeğini d: (HDD) diskime aldım. Daha sonradan fark ettim ki yedek 116 GB. Sebebi c: Diskinde oyun varken yedek almışım. Oyunsuz 11GB boyutunda oluyor Backup dosyası. Şu anda ilk oluşturduğum oyunlu 116 GB Backup hard diskimde boşuna yer kaplıyor, silmek istiyorum. Ancak silemiyorum maalesef. Sil deyince geri dönüşüyor diyor, hemen doluyor, dosya gidiyor ancak sayfayı yenilediğimde ya da çık gir yapınca dosya geri geliyor. Silemedim bir türlü. CMD ile denedim, normal silme denedim. En son dosya silici program ile denedim, şifreleyip sildiği için 116 GB bayağı bir uzun sürüyor. Win 10 kullanıyorum. Silmemin başka bir yolu var mı acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikler merhaba. Acronis ile c: Diskimin (SSD) yedeğini d: (HDD) diskime aldım. Daha sonradan fark ettim ki yedek 116 GB. Sebebi c: Diskinde oyun varken yedek almışım. Oyunsuz 11GB boyutunda oluyor Backup dosyası. Şu anda ilk oluşturduğum oyunlu 116 GB Backup hard diskimde boşuna yer kaplıyor, silmek istiyorum. Ancak silemiyorum maalesef. Sil deyince geri dönüşüyor diyor, hemen doluyor, dosya gidiyor ancak sayfayı yenilediğimde ya da çık gir yapınca dosya geri geliyor. Silemedim bir türlü. CMD ile denedim, normal silme denedim. En son dosya silici program ile denedim, şifreleyip sildiği için 116 GB bayağı bir uzun sürüyor. Win 10 kullanıyorum. Silmemin başka bir yolu var mı acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Eki Görüntüle 497118
D diskinde dosya çok değilse başka harici bir yedek al onlarla normal kopyala yapıştır ile sonra o diski normal olarak biçimlendir hızlı biçimlendirme ile değil o tik kalkık şekilde

D diskinde dosya çok değilse başka harici bir yedek al onlarla normal kopyala yapıştır ile sonra o diski normal olarak biçimlendir hızlı biçimlendirme ile değil o tik kalkık şekilde
Malesef 1 tb harddisk içinde 700-750gb yakın dosya var. Harddisk yok. Başka yolu yok mu acaba :/
Acaba D diskini bölebilir miyim? Silinmeyen dosyayı yeni oluşturduğum bölüme atıp orayı biçimlendirsem ve daha sonra birleştirsem?

Öncelikler merhaba. Acronis ile c: Diskimin (SSD) yedeğini d: (HDD) diskime aldım. Daha sonradan fark ettim ki yedek 116 GB. Sebebi c: Diskinde oyun varken yedek almışım. Oyunsuz 11GB boyutunda oluyor Backup dosyası. Şu anda ilk oluşturduğum oyunlu 116 GB Backup hard diskimde boşuna yer kaplıyor, silmek istiyorum. Ancak silemiyorum maalesef. Sil deyince geri dönüşüyor diyor, hemen doluyor, dosya gidiyor ancak sayfayı yenilediğimde ya da çık gir yapınca dosya geri geliyor. Silemedim bir türlü. CMD ile denedim, normal silme denedim. En son dosya silici program ile denedim, şifreleyip sildiği için 116 GB bayağı bir uzun sürüyor. Win 10 kullanıyorum. Silmemin başka bir yolu var mı acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Eki Görüntüle 497118

Yeni konular

Geri
Yukarı