Silinmeyen dosyalar hangi programla silinebilir?

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımdaki bir dosyayı silmeye çalışırken administrators size yetki vermelidir tarzında bir uyarı alıyorum. Her yolu denedim bir türlü yapamadım. Hangi program ile bu dosyayı silebilirim?

Başlat menüsüne kullanıcı yazıp "kullanıcı denetimi" ayarına tıklayıp oradaki şeyi en assagiya çekip tamam demeniz ve bilgisayarı yeniden başlatmanız lazım bu sayede kullanıcı denetimi kapanır ve C diskinde silme işlemlerini yapabilirsiniz

Başlat menüsüne kullanıcı yazıp "kullanıcı denetimi" ayarına tıklayıp oradaki şeyi en assagiya çekip tamam demeniz ve bilgisayarı yeniden başlatmanız lazım bu sayede kullanıcı denetimi kapanır ve C diskinde silme işlemlerini yapabilirsiniz
En aşağıda zaten kardeşim. Denedim diyorum herşeyi neden hala ısrar ediyorsun? Bizim elimiz de armut toplamıyor herhalde.

En aşağıda zaten kardeşim. Denedim diyorum her şeyi neden hala ısrar ediyorsun? Bizim elimiz de armut toplamıyor herhalde.

Herhangi bir programla dosya silemezsin
Belki başka bir yonetici açmışsındır ve bilgisayarı karıştır

Veya sistem geri yükleme yap bu sorun ne zamandan beri böyleyse o tarihten önceki güne geri yukleme yap

Yeni konular

Geri
Yukarı