Silinmeyen Klasör

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BigSmoke

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar. Ben bugün Camtasia 8 aracılığı ile bir video renderledim. Bu program masaüstüne klasör açıyor ve renderlenmiş videoyu ve diğer bir kaç şeyi de içine koyuyor. Bu zamana kadar 30'a yakın video renderledim bu programla ve hiç sorun olmazdı. Açtığı klasörden lazım olanları alır, klasörü silerdim. Fakat bugün aynı şekilde içinden gereklileri aldım sonra klasörü sil dediğimde klasörün içini sildi fakat klasör olduğu gibi duruyor. İçi boş ve hareket ettirebiliyorum. Ama silinmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Silmeye çalışınca şöyle diyor:

asdda.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı yeniden başlatın, klasörün içinde herhangi bir uygulama Görev Yöneticisi>İşlemler'de var ise "İşlem ağacını sonlandır." yapın. Büyük ihtimal çözülecektir. Windows 8/8.1 ise Görev Yöneticisi>Başlangıç ayarlarını 7 ve altı ise Çalıştır>msconfig.exe>Başlatma kısmından uygulamalara bakın. Tanımadığınız bir uygulama varsa virüs gibi bir şey olabilir onun tikini kaldırın. Özellikle "İşlemler" kısmında denk geldiğiniz uygulama o kısımdaysa devre dışı bırakın.

Deneyeceğim, sonuçları yazarım.

Sistemi yeniden başlat.
Yeniden başlatma işe yaramadı.
Bilgisayarı yeniden başlatın, klasörün içinde herhangi bir uygulama Görev Yöneticisi>İşlemler'de var ise "İşlem ağacını sonlandır." yapın. Büyük ihtimal çözülecektir.
Klasörün içi boş zaten.
Deamontools varsa açıp yüklenmiş imajları durdurun.
Yüklenmiş imajları durdurdum. Sorun devam ediyor.

Deneyeceğim, sonuçları yazarım.

Yeniden başlatma işe yaramadı.

Klasörün içi boş zaten.

Yüklenmiş imajları durdurdum. Sorun devam ediyor.
Klasör seçeneklerinden gizli dosyaları göster yapıp, tekrar kontrol edin.

Daha önceden yapmıştım zaten. Girip kontrol ettim gizli dosyaları göster seçeneği tik işaretliydi. Zaten klasörün içinde ne varsa sildim. Daha sonra klasörü sildim. Neden böyle bir şey yaptığımı da bilmiyorum. Klasörden ihtiyacım olanı alır, klasörü komple silerdim.

O zaman tam durdurmamışsın. Bilgisayarımda gözüken sürücüleri sağ tıklayıp çıkar deyin.
Zaten Daemon Tools ile açtığım bir şey yok. Ayrıca gözüken sürücü de yok. Zaten ilk defa başıma geliyor. Normalde olmazdı. Yanlış bir şeyler yaptım demek ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı