Silinmeyen qqq virüsü

AliFreeman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 gün önce bilgisayarıma virüs bulaştı ve şu anda resmen bilgisayarı ele geçirdi. Tarayıcı açık olduğunda url ye sürekli qqq basıyor, yeni sayfalar açıyor, bazen otomatik tarayıcı kapatıyor kısacası şu an şu yazıyı bile 2 saatte zor yazıyorum ayrıca masaüstünde sürekli sağ tık sol tık yapıyor. Denediğim anti virüs ve securityler, Avast, AVG, Comodo, Combofix, Eset, Dr.Web CureIt, Eset online scanner, Hitman pro ... hiç biri bulamadı. 3 kere recovery yaptım fabrika ayarlarına yükledim hala duruyor. Tüm grafik işlerim yarım kaldı bana bir yol gösterin lütfen. (Bilgisayarın klavyesinde ve Mouse'de herhangi bir sorun bulunmamaktadır).

Son düzenleyen: Moderatör:
Virus gibi durmuyor şayet dediğin yazılımlarla tarama yapıp, recovery yaptı isen.

Sistemini ağ ile güvenli modda açın. Aynı durumları yaşayacak mısın ?

Ayrıca klavye ve mousen sorunlu olmadığını test mi ettin ?
Usb girişlerinde sorun buldum içini açıp temizledikten sonra sorunu giderdim lakin mouse ve klavyenin de devreleri yanmış galiba onlarda çalışmıyor. Çözüldü.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı