Silkroad Online runtime error

• Konuyu başlatan bureak
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 2B
B

bureak

Ziyaretçi
Beyler acil yardım edin daha dün oynadığım bir oyunu sabah uyandım hata veriyor. Çözümü bilen varsa yardım etsin lütfen.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyanda bozukluk var, virüs programı felan kullandıysan eğer dün felan dosyayı virüs görüp bozmuş olabilir. Aynı server'ın sro_client.exe dosyasından bi tane daha bulabilirsen onu indir oyunun içine at.

Oyun hakkında birşey söyliyemem ama cpu %100 çalışıyorsa virüs var demektir, zaten fark etmişsindir bir yavaşlık olduğunu görev yöneticisini açıp işlemlere gel cpu başlığı altına tıklayıp %70-80 çalışan işlemi sonlandırırsan Pc rahatlar.
Bendede aynı sorun vardı her pcyi açtığımda bu eylemi gerçekleştiriyordum. En sonunda virüsün adını başlatta aratıp tek tek sildim bilgisayar rahatladı.

Virüsün adını nasıl bulabilirim? Dediğin gibi cpu kullanımı %100.

Önerebileceğiniz sağlam bi program var mı bide?

Bende hiçbir program açık olmadığı için sıfır çalışıyor gibi gözüküyor, normalide bu zaten...
Güç tasarrufu yapmak için windows klasik yapmışsın ama fayda etmez.Bence eski haline geri döndür.
5.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı