Silkroad Online

nuhsaydam

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcısı
Oynayanlar iyi bilir oyunda sinirlenmemek elde değil internet kafede 30 dk masa açtığımız zaman son 2dk kala oyuna girdiğindeki sevinç ve sonrasında masanın kapanması ne günlerdi be :) Bir ara baktım oyun bildiğiniz paraya dönmüş serverlar birleşmiş bir şeyler olmuş ben en son 80 capta bıraktım şimdi 140 cap olmuş. En güzel private server çok para yatırmana gerek yok hatta hiç yatırmadan da iyi bir yere gelebilirsin oyun parası kasarak. Güzel günlerdi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayanlar iyi bilir oyunda sinirlenmemek elde değil internet kafede 30 dk masa açtığımız zaman son 2dk kala oyuna girdiğindeki sevinç ve sonrasında masanın kapanması ne günlerdi be :) Bir ara baktım oyun bildiğiniz paraya dönmüş serverlar birleşmiş bir şeyler olmuş ben en son 80 capta bıraktım şimdi 140 cap olmuş. En güzel private server çok para yatırmana gerek yok hatta hiç yatırmadan da iyi bir yere gelebilirsin oyun parası kasarak. Güzel günlerdi :)

Ben de 2005-09 araları oynamıştım. En son bıraktığımda 90cap'in ilk haftalarıydı. Joymax'i eleştirip bırakmıştım. Joymax'ten telif yiyen ilk video olarakta tarihe geçmiştim 😓

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı